Боксер Тищенко зустрінеться з івано-франківців і розповість, як домігся успіху

Фото: tischenko.ru

Зустріч пройде в бібліотечному центрі «Культура Омська».

В кінці робочого тижня, 8 лютого, в бібліотечному центрі, який розташований за адресою проспект Миру, 56, відбудеться зустріч-діалог з чемпіоном світу з боксу Олексієм Тищенко. Захід пройде в рамках проекту «Зірки Омського Прііришья».

- Вибухова швидкість, домінування на рингу і чудова серійна робота - рідкісне поєднання якостей, яке дозволило Омському спортсмену завоювати всі можливі титули. На зустрічі з земляками Олексій розповість, як йому вдалося домогтися міжнародного визнання і поділиться секретами перемог над суперниками.

Відзначимо, що івано-франківців представлять книгу Владилена Леха «Довгий бій з тінню», яка присвячена біографії російського боксера, чемпіона світу, Європи та Росії, дворазовому переможцю Олімпійських ігор, заслуженому майстру спорту Олексію Тищенко.

Підписуйтесь на наш канал в Яндекс Дзен .

Знайшли друкарську помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter

Знайшли друкарську помилку?