Витязь у тигровій шкурі

22 лютого в актовому залі ВДПУ під девізом «Не перевелися ще богатирі на землі російської!» Пройшов VIII щорічний конкурс краси серед юнаків «Витязь ВДПУ 2011», організований Центром культури і дозвілля. 22 лютого в актовому залі ВДПУ під девізом «Не перевелися ще богатирі на землі російської

Витязь ВДПУ-2011 Андрій Забурдяев і його супутниця Катерина Некрасова

Пушкінський бал

Семеро богатирів з різних факультетів напередодні Дня захисника Вітчизни вирішили поборотися за титул «Витязь ВДПУ». Це Артем Первий (факультет історії та права), Ігор Варшавський (Інститут художньої освіти), Тимур Фетілава (факультет технології та сервісу), Андрій Забурдяев (факультет економіки і управління), Микита Гомоном (філологічний факультет), Євген Артамонов (природничо-географічний факультет ), Іван Соболєв (факультет фізичної культури та безпеки життєдіяльності).

У журі конкурсу - виключно жінки: доцент кафедри загального та слов'яно-російського мовознавства Є.В. Кузнєцова, заст. голови профкому студентів ВДПУ А.В. Григор'єва, доцент кафедри педагогіки І.А. Макарова, начальник відділу виховної роботи Е.А. Шалигіна, керівник ансамблю «Покров» В.В. Путилівська, зав. каф. вокально-хорового виконавства М.А. Олійник, художній керівник оперної студії «Дебют» Л.Н. Стороженко; голова журі - доцент кафедри педагогіки С.Б. Спиридонова.

Учасникам пропонувалося зачарувати компетентне журі і глядачів у залі протягом 5 конкурсів: візитка «Не перевелися ще богатирі на землі російської!», Інсценування військово-патріотичної пісні, конкурс на швидкісне складання фронтового конверта, монолог «Чоловік завжди правий» і «Пушкінський бал» . Молоді люди, їх помічники, групи підтримки намагалися максимально проявити себе. У хід йшов весь арсенал творчих засобів: пісні, танці, вірші, відео- і аудіо - матеріали, а так само всілякі спецефекти.

Варто відзначити, що справжньою знахідкою вечора став проводився вперше «Пушкінський бал» витязів і їх супутниць. Танцювальна постановка, підготовлена ​​з великим художнім смаком, захопила глядачів. Чудові костюми, класична музика, різноманіття танцювальних підтримок в сукупності створили відчуття балу часів великого поета.

При оголошенні результатів конкурсу члени журі зізналися, що прийняття підсумкового рішення їм далося вкрай складно: суперечки велися неабиякі. Так, місця розподілилися наступним чином: переможцем став Андрій Забурдяев, на другому місці - Євген Артамонов, на третьому - Іван Соболєв. Приз глядацьких симпатій отримав Артем Первий.