Зустріч з письменником Валентиною Пугачової

Originally published at Ідеї простих рішень . You can comment here or there .

Сьогодні в ніч з 20 на 21 квітня 2012 року в Російських містах проходить перша щорічна соціально-культурна акція «БІБЛІОНОЧЬ» - мережеве подія загальнонаціонального рівня, в якому об'єднуються всі, хто пам'ятає і цінує, яке величезне значення відіграє література і книги для нашої країни. Практично у всіх російських містах, сотні бібліотек, музеїв, галерей, культурних центрів і книжкових магазинів в цю ніч відкрили свої двері для відвідувачів і представили на своїх майданчиках культурні програми за участю літераторів, музикантів, художників, артистів; виставки та спеціальні проекти.

З одним з таких літераторів ми сьогодні і познайомилися в національній бібліотеці . Уявляю Вашій увазі поета, письменника, драматурга Валентину Пугачову. Є люди, які сіють навколо себе радість, оптимізм і захопленість. Вони завжди на підйомі і, зустрічаючись з такими оптимістами, навіть не віриться, що доля їх не тільки не балує, а навпаки, посилає їм такі випробування, не дай бог нікому з нас пережити. І це все про Валентину Петрівну.

Як і багато поетів, вона пише вірші про малу батьківщину, про красу рідного краю. У неї дар передбачення. Складається таке відчуття, що про своє життя вона знає все наперед. Дуже приємно, що сучасні поетеси активно освоюють блогосферу. Пропоную ознайомитися з блогом Валентини Пугачової під назвою "Вірші з душі, що сльозинка в тиші ..."

Валентина Пугачова

Красиві дитячі книжки виходять у світ, радуючи юних читачів. Валентина Петрівна трепетно ​​ставиться до думки дітвори. Вона частий гість в школах, дитячих бібліотеках. Ось і сьогодні вона презентувала свою нову книгу під назвою "Кот Филимон і лисиця Мелісса".

Презентація нової книги

Познайомлю, поспілкувалися, придбали книгу "Отаманша" . До книги увійшли чотири твори автора: "Отаманша", розповідь "Я повернувся", "повість" Прости мене, мама "," Іронія весілля ". Підлітковий період, до проблем якого звертається автор, один найскладніших періодів в становленні людини. Книга допоможе багатьом підліткам осягнути цінності і красу взаємин в суспільстві.
Дуже рекомендую почитати.