«Театральний журналіст». Знайомство з учасниками.

З 24 лютого Чехов-центр спільно з astv.ru запустив конкурс «Театральний журналіст» , Приурочений до святкування Всесвітнього дня театру.

З кількох десятків заявок на участь, які були надіслані користувачами сайту astv.ru, організатори вибрали 5 учасників, які на один місяць стають справжніми театральними журналістами.

Нагадаємо суть конкурсу. Він буде складатися з двох етапів. Перше завдання стане загальним для всіх п'ятьох учасників. Щоб трохи розім'ятися і, так би мовити, заточити своє пір'я, учасники конкурсу запрошені на концерт камерного ансамблю «Дивертисмент», який відбудеться вже в цю суботу 7 березня. За його підсумками на сайті astv.ru буде опублікований загальний матеріал, куди увійдуть замітки всіх учасників.

Другий етап передбачає індивідуальну роботу кожного новоспеченого журналіста. Вчора в Чехов-центрі було проведено жеребкування, на якій учасники наосліп обрали собі по спектаклю. Протягом березня журналісти відвідають вистави і за підсумками відвідування постановки кожен повинен опублікувати на сайті astv.ru в розділі «Блоги» / «Культурний простір» свій журналістський матеріал. Це може бути рецензія, інтерв'ю, репортаж або навіть відеосюжет. За підсумками конкурсу журі, до складу якого увійдуть представники театру і сайту astv.ru , Буде визначено переможця. Він отримає спеціальний приз від редакції АСТВ і Чехов-центру.

Отже, просимо любити і жалувати учасників нашого конкурсу.

Маргарита Яновська, 17 років

Маргарита учениця 10 класу. Дуже любить театр. На канікулах часто відвідувала Ростовський академічний театр драми ім. М. Горького і Ростовський Академічний молодіжний театр. В Чехов-центр на спектакль відправиться вперше. Любить займатися чимось новим і незвичайним. Маргариті подобається знайомитися з цікавими людьми і писати замітки. До речі, активно пише в шкільну газету. Таємне бажання Маргарити побувати там, де не ступала нога глядача, і познайомитися з лаштунками театру.

Їй дісталася найсерйозніша постановка - спектакль по одноактівці Людмили Петрушевської «День народження Смирнової» (реж. Марина Семенова).

Ельвіра Калашникова, 24 роки

Працює начальником офісу в банку. Свою роботу творчої не вважає. З дитинства мріяла стати журналістом, але доля розпорядилася інакше і Ельвіра пішла вчитися на банківську справу. У вільний від роботи час пише прозу про Сахаліні. Поки, як кажуть, «в стіл», але, можливо зовсім скоро Сахалін дізнається ім'я нового прозаїка. Прочитавши про конкурс «Театральний журналіст», не роздумуючи, подала заявку на участь і щиро вірила, що її оберуть.

Ельвіра відправиться на музичний спектакль «Примадонни» (реж. Анна Бабанова).

Ірина Нефедова, 42 роки

Працює митним брокером вже 16 років. Займається оформленням вантажів, які провозять різні компанії. Робота, в основному, з паперами, але навіть в такій роботі, вважає Ірина, можна знайти якийсь елемент творчості. Людина активний і життєрадісний. Катається на гірських лижах і любить подорожувати. А враженнями від поїздок в різні міста і країни ділитися в особистому блозі. Вважає блогерство своїм захопленням. Любить джазову музику і літературу. Обожнює ходити в театр і намагається не пропускати міські цікаві події. До речі, чесно зізналася, що наш конкурс теж просто не могла пропустити.

Ірині випала можливість відвідати сентиментальну комедію «Так само, як всі ...» (реж. Данило Безносов).

Володимир Горін, 46 років

Вирішив спробувати свої сили, тому що любить і театр, і участь в різних конкурсах (що, до речі, постійно доводить читачам сайту astv.ru, беручи участь в розіграшах квитків, і потім публікуючи свої розповіді про вистави і концерти). За професією - будівельник, причому, мріяв їм стати з самого дитинства. Роботу свою любить. Як і багато чоловіків, небагатослівний. Володимир вважає, що це в дитинстві його не навчили яскраво висловлювати свої емоції. Але при цьому учасник упевнений, що описати емоції від побаченого спектаклю у нього вийде на сто відсотків. Вважає за краще знімати відео, тому можливо скоро ми побачимо справжній телевізійний сюжет.

Володимир відправиться на спектакль для дітей «Жила-була Сироїжка» (реж. Андрій Кошелев).

Іван азан, 26 років

Працює IT-фахівцем. Вважає свою роботу досить творчої, адже, за словами Івана, він не тільки «колупається в залозках, а й пише програми».
Вирішив взяти участь в конкурсі за порадою друзів, тому що він відкритий для всього нового, а участь в «Театральному журналіста» для нього, безсумнівно, відмінний досвід спілкування з цікавими людьми і перевірка власних можливостей.

Івану в ході жеребкування дістався спектакль для всієї родини «Світло-Місяць» (реж. Данило Безносов).

Ми бажаємо учасникам удачі!