Євген Миронов відкрив "Новий Простір" Театру Націй

Євген Миронов, художній керівник Державного Театру Націй. Фото: m24.ru/Владимир Яроцький

Команда Театру Націй відкрила "Новий Простір" в особняку 1812 року за адресою Страсний бульвар, 12. На прес-конференції художній керівник театру Євген Миронов розповів про плани на сезон і проектах, які найближчим часом будуть реалізовані в "Новому Просторі".

17 вересня на карті Москви з'явилося ще одна культурна локація: в рамках відкриття ювілейного театрального сезону Театр Націй представив "Новий Простір". Обіцяють, що крім театральних проектів тут будуть проходити виставки сучасних художників і зарубіжних кураторів.

"У цьому році Театру Націй виповнюється десять років. Навесні ми відкрили" Нову сцену ", сьогодні відкриваємо" Новий Простір ". Цей факт говорить про те, що ми хочемо розвивати театр як інститут," - сказав Миронов. - "Цей сезон для нас ювілейний. П'ять років тому ми відкрили будівлю театру Корша після реконструкції. У цьому році йому виповнюється 130 років".

Марія Ревякіна, директор Державного Театру Націй, в рамках прес-конференції розповіла про паралельних проектах, якими займається команда: "В минулому сезоні ми запустили велику регіональну і міжнародну програми, які плануємо розвивати далі. Ми змогли представити свої спектаклі в таких містах як Чайковський, Тобольськ, Чільне, Перм і Нижньовартовськ. У Нью-Йорку і Сінгапурі ми показали п'єсу "Гамлет | Колаж "в рамках міжнародних гастролей".

Також Євген Миронов розповів про сім прем'єрах сезону: "Ми відкриваємо сезон виставами "Механічний апельсин" на малій і "Івонна, принцеса бургундська" на великій сценах. Спеціально для роботи над "Івонной" в Москву приїхав стрімко набирає популярність в Європі польський режисер Гжегож Яжина ". До прем'єри цієї вистави команда" Нового Простору "підготувала проект" Тиждень польської культури ", для того щоб глядачі, які зберуться на спектакль Яжина, змогли прийти на нього підготовленими.

Євген Миронов, Марія Ревякіна і Віра Мартинов. Фото: m24.ru/Владимир Яроцький

Крім "Зведеного Апельсину" і "Івонна, принцеси бургундської", Театр Націй підготував ще кілька прем'єр на сезон: "Дихання" за п'єсою Дункана Мак Миллана в постановці Марата Гацалова, "Іванов" по першій п'єсі Чехова, "Гроза" за Островським, " Аудієнція "за п'єсою британського драматурга Пітера Моргана і" Цирк "режисера Максима Діденко, спектакль, в основу якого лягла радянська музична комедія Григорія Александрова з Любов'ю Орловою в головній ролі.

Фотогалерея

Військові Індії під час ракетного випробування знищили космічний супутник, який знаходився на низькій навколоземній орбіті, оголосив в зверненні до нації прем'єр-міністр країни Нарендра Моді. 1 з 3

На прес-конференції також згадали про ідею створення театрального кварталу. "Проект був готовий вже до 2014 року, і ми до сих пір продовжуємо працювати над його реалізацією," - сказав Роман Должанський, заступник художнього керівника Театру Націй. - Цей квартал склався сам собою навколо відреставрованої будівлі Театру Націй. Зовсім поруч знаходяться Театр Станіславського, Театральний центр на Странстном і ММОМА ".

Віра Мартинов. Фото: m24.ru/Владимир Яроцький

Віра Мартинов, куратор "Нового Простору" Театру Націй також розповіла про плани своєї команди. "У" Новому Просторі "будуть інтегровані всі напрямки діяльності Театру Націй: робота з найбільшими світовими режисерами, експериментальні постановки і фестивальна діяльність. Тут буде знаходитися штаб-квартира фестивалю TERRITORIЯ". За її словами, поява цього майданчика було пов'язано з необхідністю взаємопроникнення театру з іншими видами мистецтва - з кінематографом, літературою, ляльковим театром і архітектурою.

Уже сьогодні в "Новому Просторі" можна побачити виставку "Таймс Сквер: театр абсурду", підготовлену нью-йоркським куратором Шеррі Доббин, проекти Олександра Коханова "Обережно, двері!" і Олександра Шишкіна-Хокусая "Літній сад у вогні", а також інсталяцію # Декораціянауліце Джастіна Беттмана на бульварі перед входом в будівлю.

Катерина Кінякіна, Володимир Яроцький

Посилання по темі