Гуляємо на Великий: план заходів, присвячених Дню міста в Благовєщенську

1. Матеріали по темі

Столиця Приамур'я святкує 161-й день народження

16:00 - 21:00 - (набережна р. Амур). Робота майданчиків фестивального руху «Культурний місто на набережній». Біля Тріумфальної арки розгорнеться «Алея майстрів», а музична школа «MuzPROсвет» організовує майданчик до Дня захисту дітей. О 18:00 у ротонди пройдуть показові виступи амурської регіональної організації кіокусінкай карате, а о 19:00 виступить духовий склад концертного оркестру ГДК. В районі пров. Уралова - вул. Червонофлотській виступатиме народна група Південної Америки «Еквадор Індіенз».

12:00 - (від вул. Шимановського до Калініна). Велогонка на призи газети «Двічі два».

12: 00-17: 00 - (Міський парк культури і відпочинку, Першотравневий парк). Святкова програма для благовещенцев і гостей міста.

14: 00-17: 00 - (площа ОКЦ). Виступ колективів Суспільно-культурного центру.

17: 00-20: 00 - (вул. Леніна - ділянки вулиць Піонерській, 50-річчя Жовтня та Островського на протязі від вул. Червонофлотській до Зейської). Масштабне «Гуляння на Великий».

17:00 - (сквер ім. Мухіна з боку набережної р. Амур). На майданчику «Алея спортивна» - показові виступи та відкрите тренування федерації ушу міста Благовєщенська, турнір з шахів, змагання зі спортивного орієнтування, інформаційний майданчик ВФСК «ГТО». Змагання з армспорту та змагання в ривку гирі, в яких зможе взяти участь будь-який бажаючий.

17: 00-20: 00 - (вул. Леніна - 50-річчя Жовтня, навпроти Виставкового залу). Майданчик «малювальної кафе», де юні городяни зможуть зобразити види міста на мольберті, асфальті, а найменші - розфарбувати спеціально приготовлені картинки. Тут же можна записатися в арт-студію «Амурчонок». Бібліотека «Багно» представить виставку книг фольклорної тематики, а бібліотека «Сонячна» запропонує зіграти в настільні ігри екологічного спрямування і представить проект «Вікно в природу». Бібліотека «Діалог» спільно з Благовіщенському Будинком ремесел представить роботи незрячого читача Юрія Юрченка. Городянам буде запропоновано придбати предмети декору - макраме та розписні вироби з дерева.

17: 00-20: 00 - (вул. Піонерська - Леніна). Майданчик «Книжковий розвал», де можна буде взяти будь-яку книгу без повернення. Для бажаючих позмагатися в інтелектуальній битві пройде вікторина «Чи знаєш ти своє місто?» Тут же відбудеться акція «Подаруй дитині книжку» - збір книжок для дитячого онкологічного відділення Амурської обласної клінічної лікарні. Нові книги можна буде придбати і подарувати особисто або залишити співробітникам бібліотеки «Центральна» для передачі в дитяче відділення.

17: 00-20: 00 - (район готелю «Ювілейна»). На майданчику амурського Товариства захисту тварин городяни зможуть вибрати собі вихованців, зробити пожертвування або принести корм. Тут же можна буде побачити тварин, які зараз знаходяться на перетримці у волонтерів, і самого популярного пса Приамур'я Боцмана, а також морську свинку, символ року - півня Петю, індичок і їжачків.

17:00 до 21:00 - Робота майданчиків фестивального руху «Культурний місто на набережній». Біля Тріумфальної арки працюватимуть фотозоні і виставка весільних аксесуарів. Відбудеться демонстрація і продаж хусток, шарфів, палантинів, які навчать правильно зав'язувати. У ротонди виступлять творчі колективи з районів області.

17: 00-20: 00 - (вул. 50-річчя Жовтня - Зейская). Виставка картин представників Спілки молодих художників Росії. Буде представлено 30 робіт. Сподобалися картини відвідувачі зможуть придбати. Тут же будуть розташовані майданчик «2GIS» і банер, на якому можна написати привітання місту.

З 17.00 до 20.00 навпроти обласної наукової бібліотеки (в районі Леніна - 50-річчя Жовтня) газета «Амурська правда» з майже столітньою історією готує майданчик з кількома фотозоні та акцією «Мріяти не шкідливо».

У програмі - вікторини і турнір паперових літаків. Під керівництвом співробітників АП будь-який перехожий може змайструвати свій паперовий літачок і запустити на імпровізованій злітній смузі. Тут же пройде і майстер-клас з орігамі. Також кожен учасник зможе скласти свою карту бажань і прикріпити до загальноміської. Переможці отримають на пам'ять сувеніри з символікою найстарішої газети області та пам'ятні подарунки.

19: 30-21: 50 - (велика сцена на площі Леніна). Нагородження переможців «екофестиваля» і конкурсу «Гортаючи Червону книгу», концертна програма з участю заслуженого артиста РФ Дениса Майданова.

21: 50-22: 00 - (площа Леніна). Святковий феєрверк.

Святковий феєрверк

18:00 - 21:00 - Виступ творчих колективів на міській набережній і робота Алеї майстрів.

Картинка збільшується при натисканні.

Матеріали по темі

Танці народів, триатлон і триколор на обличчі: як амурчане відзначать День Росії 12.06.2019, 8:30 Танці, Безсмертний полк, піші екскурсії і квест: куди сходити в День Перемоги в Благовєщенську 08.05.2019, 08:08 Краєзнавчий музей запрошує на переможний квест 03.05.2019, 11:37 Похід в городище чжурчженів і Селфі в літаку: 5 ідей незабутнього відпочинку на травневих святах 01.05.2019, 7:06 День Весни і Праці росіяни відзначать п'ятиденними вихідними 20.04.2019, 18:40 Бібліоночь, фестиваль книги і чемпіонат «Відкрий рот»: книжкові вихідні в Благовєщенську 19.04.2019, 08:09 У росіян почалася найкоротший робочий тиждень 04.03.2019, 10:17 Травневих вихідних в цьому році буде більше 16.02.2019, 10:00 У пошуках Немо: в Благовєщенську плавають мурени, риби-клоуни і акула 01.02.2019, 17:40 В Благовєщенськ привезуть мурену і рифову акулу 19.01.2019, 17:29 Колядки, кінопокази і «Поле чудес»: в Приамур'ї пройде 4 тисяч новорічних заходів 02.01.2019, 14:41

показати ще