Дмитро Хворостовський дасть незабутній концерт в Таллінні

22 січня 2016 року у концертному будинку Nordea виступить зірка світової величини, один з найвідоміших співаків сучасної оперної сцени Дмитро Хворостовський 22 січня 2016 року у концертному будинку Nordea виступить зірка світової величини, один з найвідоміших співаків сучасної оперної сцени Дмитро Хворостовський. Акомпанувати Дмитру буде професор Естонської академії музики і театру, член журі міжнародних конкурсів, піаніст Іварі Ілля, з яким співак гастролює протягом багатьох років.

За версією журналу Forbes і топів безлічі інших видань, Дмитро Хровостовскій входить в десятку найзнаменитіших російських на Заході. Іменитий російський баритон дає сольні концерти на найпрестижніших майданчиках світу і має ангажементи в кращих оперних театрах світу, таких як Королівський театр Ковент-Гарден у Лондоні, Метрополітен-опера в Нью-Йорку і Ла Скала в Мілані. У його послужному списку значиться величезна кількість самих різних нагород і звань, його виступи часто супроводжують найзнаменитіші оркестри. Графік виступів Хворостовського розписаний на роки вперед.

Західна критика захоплено ставиться до сибірського баритону. BBC Music Magazine, The New York Times, Venice і інші видання навперебій кричать про неймовірну енергетику, феноменально чуттєвому голосі і стильності співака, називаючи його «пристрасним послом опери». Opera News підкреслює: «Дмитро Хворостовський володіє зовнішністю, розумом і харизмою - і це і є найкрасивіший баритон в світі» і вигукує: «Багато оперні співаки виконували як роль Дон Жуана, так і роль Лепорелло. Дмитро Хворостовський перевершив всіх! »

Репертуар Хворостовського широкий: він виконує популярні арії з опер Верді, Римського-Корсакова, Россіні, Чайковського, Леонкавалло та інших класиків, народні пісні та пісні воєнних років, романси, вокальні цикли, пісні поп-композиторів, таких як Ігор Крутой. У дискографії баритона значиться близько сорока альбомів.

Хворостовський володіє унікальною технікою бельканто, його голос п'янить і заворожує, а вокальні партії пробирає до тремтіння. Багато в чому саме тому його виступи по всьому світу користуються такою величезною популярністю.