5 причин відвідати Brave! Factory

25-26 серпня відбудеться довгоочікувана подія культурного Києва - фестиваль вільної музики і мистецтва Brave! Factory . 30 годин безперервного танцю і локація, що нагадує арт-об'єкт - ось, що чекає на тебе на території все ще діючого заводу "Київметробуд" на Нивках.

Все стартує в суботу приблизно о 20:00, а з 10:00 ранку почнеться денна програма. Захід триватиме без перерв до ночі 26 серпня.

Ось 5 причин, чому тобі варто відвідати цю подію

Слухай

Хіп-Хоп, джаз, авангард, а також техно, хаус, фанк і безліч іншої електронної танцювальної музики - фестиваль Brave! Factory розширює свій діапазон, обіцяючи - тут кожен знайде свій жанр. Фестиваль пропонує лайнап з 50 кращих зарубіжних і українських діджеїв, 6 сцен і 2 дні самої різної музики. Кожна з шести сцен фестивалю - унікальна конструкція, відповідна різних музичних жанрах від електроніки до джазу. До речі про останній, відкривати фестиваль довірили музиканту з сольним проектом Hidden orchestra, який знаменитий своїми атмосферними мелодіями.

Знайомся

Зародження техно музики відбувалося в основному на двох EDM сценах: в Берліні і Детройті, а потім стало ділитися на десятки різних піджанрів. Якщо ти любиш танцювати, але вважаєш, що техно - це не твоє, швидше за все, ти просто не знайшла свій стиль. Жоден фестиваль в Україні не посприяє тобі в цьому так сильно, як Brave! Factory. Особливо якщо врахувати, що до нас їде один з представників Детройт сцени DJ Stingray. Побувавши на виступі в Берліні, я сама переконалася, як легко його музика заражає тіло власним ритмом.

Гуляй

Локація для фестивалю підібрана якнайкраще. 50 тис. Кв. метрів території вмістили 6 просторих майданчиків, облаштованих під танцполи і вуличний простір з арт-галерея, фудкорти і зонами відпочинку. Організатори обіцяють поліпшити інфраструктуру настільки, щоб очікувані 6 тисяч гостей могли відчувати себе комфортно.

надихайся

Над тим, щоб перетворити промислову зону в консолідоване арт-простір, були задіяні близько 30 художників. В їх роботах присутні інсталяції, скульптури, медіа-арт і стріт-арт. За реалізацію проекту відповідали куратори PinchukArtCenter і арт-центру Closer. В результаті ця величезна майданчик змішала в собі сучасне мистецтво зі стилем, навіяним індустріальної культурою 90-х. Зарубіжні діджеї, які грали тут в минулому році, порівнюють атмосферу з тією, що панувала в Берліні в кінці ХХ століття: пост-радянська естетика, дух свободи і дрес-код завзятого рейвера.

переконайся

За організацію відповідають люди, які одними з перших привнесли рейв-культуру в життя молодих людей Києва. Closer, фестиваль Strichka- все це їх рук справа. Якщо ти не була на подібних фестивалях раніше, Brave! Factory - відмінний варіант відкрити для себе щось нове. Починай з діджей-сету Івана Дорна і закінчуй ембієнт-треками від британця Squarepusher. Якщо ж ти знайома з Brave! ще з часів коли це була просто вечірка в Closer - переконайся наскільки відтоді все стало крутіше.

Квитки ти можеш придбати по засланні або на території арт-центру Closer.