Оренда приміщень і обладнання

Приміщення, що надаються в оренду: Приміщення, що надаються в оренду:   круглий зал   для засідань призначений для організації та проведення міжнародних переговорів, ділових зустрічей, конференцій, симпозіумів і форумів економічної, політичної і правової тематики

круглий зал для засідань призначений для організації та проведення міжнародних переговорів, ділових зустрічей, конференцій, симпозіумів і форумів економічної, політичної і правової тематики.

Конференц зал призначений для проведення презентацій, конференцій, семінарів, театральних постановок, концертів, кіно і відеопоказів.

Конференц зал   призначений для проведення презентацій, конференцій, семінарів, театральних постановок, концертів, кіно і відеопоказів

Зал освітніх технологій призначений для проведення офіційних зустрічей, прес-конференцій, науково-теоретичних і практичних семінарів, конференцій, круглих столів, симпозіумів різної тематики.

Зал освітніх технологій   призначений для проведення офіційних зустрічей, прес-конференцій, науково-теоретичних і практичних семінарів, конференцій, круглих столів, симпозіумів різної тематики

Зал для групових занять призначений для проведення семінарів, майстер-класів, навчальних тренінгів, навчальних занять. У залі виділена чілаут-зона для проведення заходів в неформальній обстановці.

У залі виділена чілаут-зона для проведення заходів в неформальній обстановці

Галерея «Ракурс» призначена для організації мистецьких проектів (виставок, акцій, пленерів), організації ювілейних і тематичних книжкових виставок, творчих зустрічей, семінарів.

Галерея «Лабіринт» призначена для організації мистецьких проектів (виставок, акцій, пленерів), організації ювілейних і тематичних книжкових виставок, творчих зустрічей, семінарів.

Додаткова інформація за телефонами: (8 017) 293 27 29 , (8 017) 293 25 38 .