Сина Ірини Безрукова знайшли мертвим в Москві

Ірина Безрукова разом зі своїм чоловіком актором Сергієм Безруковим була у відрядженні, коли її син Андрій перестав відповідати на дзвінки, пише LifeNews .

На роботі - працював Андрій в Губернській театрі Сергія Безрукова - він теж не з'являвся. "Прийшла директор театру, хлопець повинен був вийти на роботу. Ми стукали в двері, дзвонили. Після зателефонували з мамою і вирішили викликати МНС", - розповіла консьєржка будинку на південному сході столиці, де проживає сім'я Безрукових.

Рятувальники виявили в квартирі тіло молодої людини. Ніяких зовнішніх ознак насильницької смерті не виявлено. За даними видання, напередодні молодик скаржився на високу температуру і загальне нездужання.

Андрій Ліванов - син Ірини Безрукова від першого шлюбу з Ігорем Лівановим. Акторська пара розпалася, коли дитині було 11 років. Андрій жив з матір'ю і вітчимом. Він закінчив елітну приватну школу «Золотое сечение», після чого пішов на підготовчі курси в Школу-студію МХАТ. Ще навчаючись в школі, грав у мюзиклі «Норд-Ост». Останнім часом працював в Московському Губернській театрі Сергія Безрукова.

Останнім часом працював в Московському Губернській театрі Сергія Безрукова

фото: Лілія Шарловская

Сергій Безруков з сім'єю

"Весь колектив театру сумує про відхід Андрія, який був чудовим хлопцем, дуже відповідальним, чітким і уважним працівником, і висловлює співчуття рідним і близьким", - сказав представник театру.

Через трагедію Сергій Безруков, який приїхав на Байкал для участі в зйомках, скасує кілька зустрічей в Іркутську, пише НТВ.ru .

Батько Андрія актор Ігор Ліванов розповів поліцейським, що кілька днів тому повернувся з експедиції до В'єтнаму, де його супроводжувала матір, пише портал SUPER . "У мене збереглася смс-листування з сином. Я думав, що син просто відсипається. Я був в таких поїздках і знаю, як важко повертатися після них. Швидше за все, він би не став звертатися до лікаря, я думаю, що він удома і лежав ", - повідомив 61-річний актор.

Відомо, що Андрій страждав від цукрового діабету. Лікарі виявили шприци з інсуліном - хлопець зробив собі кілька ін'єкцій.