Сергій Безруков: Пушкін, Єсенін і рок-музикант

1. Сергій Безруков: Пушкін, Єсенін і рок-музикант Одному з найпопулярніших російських акторів виповнюється...
  2. Новий погляд на Сергія Єсеніна
  3. Ієшуа Га-Ноцрі
  4. Володимир Висоцький
  5. Олександр Пушкін
  6. Як зіграти самого себе
  7. Рок-музикант і його «банда»
  8. Сергій Безруков: Пушкін, Єсенін і рок-музикант
  9. Саша Білий і «Бригада»
  10. Новий погляд на Сергія Єсеніна
  11. Ієшуа Га-Ноцрі
  12. Володимир Висоцький
  13. Олександр Пушкін
  14. Як зіграти самого себе
  15. Рок-музикант і його «банда»
  16. Сергій Безруков: Пушкін, Єсенін і рок-музикант
  17. Саша Білий і «Бригада»
  18. Новий погляд на Сергія Єсеніна
  19. Ієшуа Га-Ноцрі
  20. Володимир Висоцький
  21. Олександр Пушкін
  22. Як зіграти самого себе
  23. Рок-музикант і його «банда»

Сергій Безруков: Пушкін, Єсенін і рок-музикант

Одному з найпопулярніших російських акторів виповнюється 45 років. Якщо подивитися на список зіграних ролей, то це серйозний вік, а якщо поглянути на Сергія і його плани, то зауважимо, що у актора попереду дуже багато удач і звершень

Популярність Сергія Безрукова може здатися комусь дивною, але нічого неймовірно в цьому немає: талановитий актор втілив в кіно і в театрі безліч самих несхожих між собою персонажів, до того ж живуть в різних історичних епохах.

Саша Білий і «Бригада»

Дізналася ж вся країна молодого театрального актора Безрукова завдяки першій його гучного кіноролі в серіалі «Бригада». Грати Сашу Бєлого Сергію було цікаво, до того ж роль принесла великий успіх. Однак ніколи він не хотів, щоб глядач асоціював його саме з цим героєм. Саме тому категорично відмовився від участі в зйомках продовження серіалу: роль стала для нього »пройденої».

Новий погляд на Сергія Єсеніна

Роль «селянського поета» не була для актора незнайомій. Та й в основу сценарію серіалу, де повинен був грати Безруков, ліг роман про загибель поета, написаний його батьком Віталієм Безруковим.

«Мені хотілося розвіяти вже існуючий шаблонний образ поета-скандаліста, алкоголіка, дозвільного гуляки і хулігана. Я бачу його людиною величезного діапазону: від геніального хулігана-бешкетника, Моцарта своєї епохи, до російського Гамлета, першого радянського дисидента », - говорив Сергій Безруков.

Ієшуа Га-Ноцрі

Ще одна роль, яка переносить нас в дуже давню історичну епоху. Це екранізація містичної книги Булгакова »Мастер и Маргарита». Правда, Сергій, будучи людиною віруючою, не бачив у своєму герої Ісуса Христа, хоча весь матеріал книги та історичні обставини як би на це натякали. Однак Безруков трактував все інакше:

«Це не Христос з Біблії. Якщо ми почнемо розбирати роман, то знайдемо величезна кількість розбіжностей з канонічними текстами. І це доводить: перед нами російська трактування, складена геніальним класиком ».

Володимир Висоцький

До самої прем'єри не тільки майбутні глядачі, але навіть партнери по знімальному майданчику не знали, хто виконує роль радянського барда. Інтрига була закручена лихо, і під гримом кого тільки не «вгадували»: від Павла Деревянко до Володимира Вдовиченко.

Чи не був зазначений виконавець і в титрах картини. І тільки кілька місяців по тому Безруков визнається в одній з телепередач, що під гримом, а вірніше, під спеціально зробленої маскою, переховувався саме він. А збереження таємниці він пояснив просто:

«Не хотів, щоб мій акторський імідж впливав на образ героя, якого мені пощастило зіграти. Якби я грав зі своїм обличчям, це дуже відволікало б глядача. Ось актор, він грав цього, цього, цього ... У тебе його обличчя асоціюється з іншими ролями. І це заважає. Не треба. Тут Висоцький, і більше нікого. Нехай люди дивляться картину про Висоцького ».

Тим часом від самого першого речення виконати роль Висоцького Сергій відразу відмовився, вважаючи, що відповідальність на ньому лежатиме в цьому випадку занадто висока, адже Безруков був давнім шанувальником барда. Через рік він все-таки повернувся до цієї пропозиції.

Сергій Безруков. Кадр з фільму «Висоцький. Спасибі, що живий »

Читайте також: Іллі Лагутенка - 50 ?! Чим зараз займається самий усміхнений рок-музикант країни

Олександр Пушкін

Ще одна роль, яка підтверджує акторську різноплановість Безрукова. Фільм Наталії Бондарчук «Пушкін. Остання дуель »вийшов на екрани в 2006 році. А кількома роками раніше Сергій встиг зіграти великого російського поета в театрі імені Єрмолової у виставі, поставленій за п'єсою отця Віталія Безрукова. Хоча театральні критики зустріли спектакль в багнети, глядачі розкупили абсолютно всі квитки. Зараз спектакль йде при постійно повних залах в Театрі Сергія Безрукова.

Як зіграти самого себе

І це тільки чотири персонажа, які втілив Сергій. Можна було б сказати, що він уже «зіграв всі ролі, і йому більше нічого грати». Звичайно, це не так. Але Безрукову довелося виконати ще одну роль, яка рідко дістається акторам - самого себе, нехай і в дещо перебільшеному варіанті.

Безумовно, у фільмі «Міфи» ми бачимо не зовсім Безрукова, скоріше, такий собі збірний образ, який отримав риси актора, міф про нього. Проте спільного між самим Безруковим і його героєм багато: Сергій Денисович (герой) теж встиг втілити в театрі і кіно майже всі мислимі ролі.

Рок-музикант і його «банда»

В цьому році Безруков зміг втілити в життя свою дитячу мрію, адже Безруков, як, втім, і багато його ровесників, виріс російською рок 80-90-х років. Він зібрав власну рок-групу «Хрещений батько» і встиг випустити перший сингл під назвою «Не про нас».

У день свого народження Сергій разом з групою дасть великий концерт у «Крокус-сіті».

«Божевільне рішення, а й назва концерту відповідне -" Божевільний день народження "», - зі сміхом каже Безруков.

Читайте також: На Першому каналі стартує серіал «Світлана» - біографічна драма про дочку Сталіна