Журнал «ХХI век.Техносферная безпеку»

Науково-практичний журнал, що рецензується «ХХI століття. Техносферной безпеку »видається з 2016 року. Періодичність видання - 4 рази на рік.

Засновник: Федеральне державне бюджетне освітня установа вищої освіти «Іркутський державний технічний університет» (ФГБОУ ВО ІРНІТУ).

Видавець: ФГБОУ ВО ІРНІТУ

Головний редактор журналу Тимофєєва Світлана Семенівна, доктор технічних наук, професор

Доктор технічних наук, професор   Телефон: + 7-950-076-99-39   E-mail:   timofeeva@istu Доктор технічних наук, професор
Телефон: + 7-950-076-99-39
E-mail: [email protected]

Почесний працівник вищої освіти, Заслужений діяч науки і освіти РАЕ, завідувач кафедри промислової екології та безпеки життєдіяльності.
Автор 9 монографій (в тому числі глави в монографіях), понад 300 наукових праць, опублікованих у вітчизняних і зарубіжних наукових виданнях, 5 навчальних видань, (в тому числі в співавторстві), що мають ГРИФ)
Під її керівництвом підготовлено 11 кандидатів наук, один докторант.

Заступник головного редактора Білих Лариса Іванівна, доктор хімічних наук, професор кафедри промислової екології та безпеки життєдіяльності.

Доктор хімічних наук, професор   Телефон :: + 7-908-668-46-57   E-mail:   belariv2000@yandex
Доктор хімічних наук, професор
Телефон :: + 7-908-668-46-57
E-mail: [email protected]

Співавтор 2-х монографій, автор понад 150 наукових праць, опублікованих у вітчизняних і зарубіжних наукових виданнях. Під її керівництвом підготовлено два кандидата наук.

Відповідальний секретар: Хамідулліна Олена Альбертівна, кандидат хімічних наук, доцент.

Журнал «ХХI століття. Техносферна безпека"

• зареєстрований Федеральною службою з нагляду в сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор): Свідоцтво про реєстрацію засобу масової інформації: ПІ № ФС77-67420 від 13 жовтня 2016 р;
  • зареєстрований в системі «Crossref» (кожній статті присвоюється індивідуальний індекс - DOI);
  • включений до Наукової електронної бібліотеки (eLIBRARY.RU) для створення Російського індексу наукового цитування (РИНЦ);
  • має «International standard series number» (ISSN): 2500-1574 (online) 2500-1582 (print);
  • представлений в електронній бібліотеці «Сyberleninka»;
  • має вільний доступ до публікацій;
  • розсилається в Російську книжкову палату, ВІНІТІ РАН, в провідні вузи, НДІ Росії і країн ближнього зарубіжжя, а також через ФГУП «Пошта Росії» за передплатою.

Видавець журналу ФГБОУ ВО ІРНІТУ є членом Асоціації наукових редакторів і видавців (АНРИ).

За публікацію статей плата з авторів не стягується.

цілі журналу

Журнал висвітлює фундаментальні, прикладні дослідження з різних аспектів техносферной безпеки і надає можливість науковцям, фахівцям, аспірантам і магістрантам Росії, ближнього і далекого зарубіжжя публікувати результати своїх наукових досліджень.

завдання журналу

• розширення сфери професійного діалогу для російських дослідників, що працюють в сфері техносферной безпеки;
  • створення комунікаційної платформи для розширення співпраці російських і зарубіжних професійних співтовариств;
  • привернення уваги до найбільш актуальних, перспективним і цікавим напрямками наукових досліджень за тематикою журналу;
  • формування відкритої наукової полеміки, що сприяє підвищенню якості наукових досліджень;
  • ознайомлення читачів з передовим світовим досвідом впровадження наукових розробок в області техносферной безпеки;
  • забезпечення гласності та відкритості в відображенні наукової проблематики.

Журнал «ХХI століття. Техносферной безпеку »проводить рецензування і приймає до публікації наукові матеріали у вигляді статей, коротких повідомлень, оглядів за такими науковими спеціальностями:

• 03.02.08 - Екологія (по галузях)
  • 05.26.00 - Безпека діяльності людини
  • 05.26.01 - Охорона праці (по галузях)
  • 05.26.02 - Безпека в надзвичайних ситуаціях (по галузях)
  • 05.26.03 - Порошкова металургія та композиційні
  • 25.00.36 - Геоекологія

Основні тематичні рубрики журналу:

• Охорона праці і промислова безпека
  • Безпека в надзвичайних ситуаціях
  • Контроль і моніторинг небезпек
  • Екологічна безпека та захист навколишнього середовища
  • Медико-біологічні аспекти безпеки
  • Ріскологія
  • Пожежна безпека
  • Методи і засоби забезпечення безпеки
  • Стандартизація і нормативно-правові питання

У журналі «ХХI століття. Техносферной безпеку »з 01 січня по 31 грудня 2017 року опублікована 41 стаття 91 учасника.

Журнал зареєстрований Федеральною службою з нагляду в сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій.

Журнал дозволяє авторам зберігати без обмежень авторські права і право на публікацію.

За публікацію статей плата з авторів не стягується.

Свідоцтво про реєстрацію засобу масової інформації