Кататися на хаскі в Амодово або є буузи в юрті на площі Леніна?

1. Отже, Новий рік. Куди можна піти в канікули, на що витратити вихідні? Варіантів багато: поїхати на...
  2. Погуляти на площі
  3. Кататися на ковзанах
  4. Брати участь в турнірах
  5. Сходити на ялинку
  6. Покататися на хаскі
  7. дивитися феєрверк

Отже, Новий рік. Куди можна піти в канікули, на що витратити вихідні? Варіантів багато: поїхати на лижну базу, піти в кіно, на ялинку для дорослих, або випити гарячого чаю в юрті на площі Леніна.

Подивитися кіно

У новорічні свята в прокаті буде фільм «Ялинки останні», анімаційний фільм про зеленого дивака Гринча, фільм «Поліцейський з Рубльовки. Новорічний свавілля »,« Мері Поппінс повертається »та інші. Дивіться афішу.

Покази відбуватимуться в кінотеатрі «Центавр», який знаходиться по вулиці Амурської, 69, в «Лікёрке Сінема» по Чкалова, 149, в кінотеатрі «Комета», який «Фортуні» на Недорезова, 1, і ще до ваших послуг «Бригантина» на Ангарської, 44. У «Удокан» сходити, можливо, не вийде. У них зламався проектор. Але ми віримо, що його дуже швидко полагодять.

Погуляти на площі

У цьому році у нас на площах Леніна і Декабристів будуть масові гуляння і ярмарки. Там вже запалилася святкова ілюмінація. Нещодавно привезли довгоочікуваних светодіоних матрьошок, і вони вже щосили горять.

У святкові дні на площі буде працювати тепла цілодобова юрта з гарячим чаєм і буузамі. Таке у нас вперше. Теплі намети з чаєм і пиріжками теж не дадуть замерзнути.

З 30 грудня по 1 січня на площі Леніна зазвучить музика з репродукторів, радіопрограма «Новорічний настрій» буде працювати з 12.00 до 21.00. Снігуронька і Дід ​​Мороз прийдуть на площу до 15.00 і о 16.00 почнуть ігрову програму.

Новорічні ігри з Дідом Морозом, Снігуронькою та іншими казковими персонажами пройдуть на площі Леніна 4 січня за 14.00 до 16.00.

На площі Декабристів Снігуронька і Дід ​​Мороз гратимуть з дітьми 3 січня ц 13.00 до 16.00.

Кататися на ковзанах

На площі Леніна з 30 грудня по 8 січня працюватиме ковзанка з 12.00 до 20.00. Ковзани можна взяти напрокат.

З 2 по 8 січня в Льодовому палаці на генерала Бєліка організовують масові катання.

Щодня працює спортивна база на «Високогір'я», каток на СибВО і каток на КСК. Там теж дають ковзани напрокат.

Фото: kudaufa.ru Все, що відбувається в Забайкаллі і місті Чита

Брати участь в турнірах

Дворові команди можуть брати участь в турнірі з хокею 4 січня в мікрорайоні Жовтневому о 13.00.

Спортивне свято «Зимовий калейдоскоп» на честь святкування Нового року пройде 5 січня в 14.00 на спортивній базі «Берізка» за адресою вулиця Колгоспна, 1.

Новорічний турнір з хокею у валянках організовують на спортивній базі «Берізка» з 6 по 8 січня в 11.00.

Беріть участь в Різдвяних стартах зі спортивного орієнтування в спорткомплексі «Високогір'я». Початок 6 січня о 11.00.

Спортивну ігрову програму на честь святкування Нового 2019 року організовують на стадіоні «Юність» за адресою вулиця Генерала Бєліка, 29.

Сходити на ялинку

Новорічне свято «Велика Ялинка в Забузоровке» пройде в Театрі національних культур «Забайкальські візерунки» 30 грудня о 11.00, 13.00. Квиток на ялинку коштує 200 рублів.

Дітей чекає інтерактивний спектакль за участю казкових персонажів, народні ігри, конкурси, казкові призи і веселий хоровод.

Велика новорічна вистава «Забайкальская ялинка в Читі» відбудеться в Забайкальському крайовому драматичному театрі. Глядачі подивляться виставу «Казка про царя Салтана» 31 грудня о 10.30, 13.00, 15.30. Вхідний квиток коштує від 200 до 250 рублів.

«Новорічні ялинки для дорослих» пройдуть в танцювальному залі Будинку офіцерів.

Для чітінцев і гостей міста виступить група «XX століття - Чита». В живому виконанні зазвучать старі добрі пісні 60-70-80-х років, а також кращі танцювальні хіти минулих років. Буде жива музика, конкурси, вікторини та танцювальний майданчик у стилі ретро.

Піти на ялинку для дорослих можна 3 або 4 січня о 18.00, заплативши за вхід 250 рублів.

Покататися на хаскі

Новорічна вистава «Хроніки казкового лісу» пройде в зоопітомніке Амодово в Читинском районі Забайкальського краю.

Діти потраплять в чарівну країну, в якій їх чекають вісім казкових персонажів і Дід ​​Мороз зі Снігуронькою.

Всіх гостей чекає п'ять новорічних фотозоні, катання на конях та хаскі, велика гірка. У теплому приміщенні можна попити гарячий чай і каву, а ще можна сфотографуватися з тваринами.

дивитися феєрверк

Новорічний феєрверк організовують на площі Леніна 7 січня о 19.00.

Текстовий варіант святкової програми доступний по засланні .

Юлія Літвякова 2018-12-30 12:06, 30 грудня 2018Куди можна піти в канікули, на що витратити вихідні?
Куди можна піти в канікули, на що витратити вихідні?