Пізнавальна передача «Міст над безоднею» - Коли дивитися? О 18:45 (15 березня 2014 року), Владивосток

1. Леонардо Да Вінчі. "Свята Анна з Немовлям Христом"
  2. Культура
  3. тривалість
  4. провідні

Леонардо Да Вінчі. "Свята Анна з Немовлям Христом"

У Луврі, в залі, який розташований по сусідству з великої "Джокондой", знаходиться інша знаменита картина Леонардо да Вінчі, повз яку туристи проходять, не звертаючи уваги. Тим часом це одне з найзагадковіших полотен майстра. Мистецтвознавець Паола Волкова допоможе глядачеві проникнути в таємницю незвичайної мізансцени, обраної Леонардо, і загадкового фону, який дуже схожий на безлюдний "місячний" пейзаж в "Джоконді".

Помилка в розкладі

тривалість