На каналі «ТВ Центр» показали документальний фільм про артистку з Алтайського краю Катерині Савінової

30 грудня 2016 р 9:45

В ефірі каналу «ТВ Центр» показали документальний фільм «Катерина Савінова. Крок до прірви ». Його створювала московська компанія «Спектр-Фільм». Автором сценарію стала Марина Скалкіна, режисером - Марина Ісаєва.

При роботі над фільмом використовували матеріали особистого фонду Катерини Савінової Державного музею історії літератури, мистецтва і культури Алтаю. Частина кадрів зробив оператор Анатолій Фукс на малій батьківщині актриси в Ельцовке, Барнаулі та Новосибірську, розповідають у музеї.

Автори фільму кажуть: «Своєю головної ролі у фільмі« Приходьте завтра »Катерина Савінова чекала довгих 14 років. Роль Фросі Бурлакової вона отримала, коли була вже важко і невиліковно хвора. Перевантаження і напруга на зйомках картини спровокували ураження нервової системи. Актриса повільно сходила з розуму. І тоді Савінова прийняла страшне рішення, зробивши свій останній крок в безодню, звідки не повертаються ... ».

30 грудня 2016 р 9:45   В ефірі каналу «ТВ Центр» показали документальний фільм «Катерина Савінова