Скетчінга маркерами з Ганною Расторгуєва. 6 жанрів - 6 уроків

12. про авторів
  13. Матеріали по темі

опис

Скетчі Анни Расторгуєва надзвичайно привабливі - соковиті, яскраві, елегантні. Від брокколі до різьбленого тронного залу на далекому острові. Їй підвладні будь-які сюжети. У цій книзі Анна розповість, як подолати творчу боязкість і почати малювати. Ви дізнаєтеся:

• як вибирати матеріали;
  • як працювати з композицією;
  • про техніку роботи зі спиртовими маркерами;
  • про організацію та оцифрування Скетчбук;
  • шість головних жанрів скетчінга: натюрморт, інтер'єр, репортажні замальовки, портрет, кулінарна книга, подорожній щоденник.

фішки книги

- Багата практична частина - особливості роботи з кожним жанром і покрокове створення розвороту в Скетчбук.
- Поради та Лайфхак від Анни.
- Яскраві, соковиті, детальні ілюстрації, які хочеться дивитися і переглядати.
- Книга побудована за принципом «від простого до складного».
- Ви навчитеся робити репортажні замальовки, реалістичні натюрморти, виразні портрети, ескізи в інтер'єрі. Створите апетитні кулінарні картини і відпускні нотатки з різних країн в тревелбуке.

Також Ганна Расторгуєва випустила набір «Стікери для счетчінга» , Які відмінно поєднуються з цією книгою.

Для кого ця книга

Для всіх, хто мріяв освоїти скетчінга маркерами.

Для любителів малювання і початківців художників.

Для тих, хто любить творчість.

Цитати з книги

Скетчбук і серйозність

Коли думаєш про кожного начерку як про майбутнє шедеврі в золотій рамці, взятися за щоденні замальовки складно. І любовно обраний Скетчбук так і лежить вдома недоторканим. Знайоме? Занадто серйозне ставлення згубне для скетчінга.

50 міст, 100 осіб

На мій погляд, найбільш корисними для новачка протяжні серії малюнків, наприклад 50 міст, 100 осіб або популярний у Скетчер проект - 365 днів. Саме в щоденній практиці і в пошуку свіжого погляду на відомі теми народжується найцінніше - власний стиль.

Натюрморт

Натюрморт - один з найбільш статичних жанрів в скетчінга. Це той самий випадок, коли можна із зручністю розташуватися, неспішно малювати і використовувати досить великі формати, наприклад блокнот формату А4. Такий розмір дозволить вам точніше пропрацювати все текстури і деталі.

Рожевий + м'ята

Кольори добре працюють на контрасті. Наприклад, домінуючий рожевий оттеняется протилежним йому по спектру м'ятним. Колір, якого на малюнку мало, відразу стає потужним акцентом і задає напрям погляду при перегляді роботи.

Репортаж

Сьогодні дедалі популярнішими стають репортажні замальовки в кафе, музеях, парках і на транспорті. Для них не потрібні спеціальна підготовка, складні матеріали або професійна студія. Світ навколо нас сповнений найрізноманітніших сюжетів, залишилося тільки намалювати їх!

Тревелбук

Щоб тревелбук був цілісним, гармонійним і несхожим на інші, ми можемо використовувати принцип серійності. Тоді малюнки будуть об'єднані не тільки блокнотом, а й задумом, композицією, кольором. І при наскрізному перегляді у вас буде складатися враження пов'язаного розповіді.

Відгуки

Неважливо, був у вас досвід малювання раніше чи ні, все вийде: Аня візьме вас за руку і проведе найцікавішим і безпечним маршрутом, попутно розповідаючи про важливі дрібниці: про матеріали, про тонкощі у виборі паперу для маркерів, про панелях та вифарбовування, про базові прийоми техніки, про побудову композиції і про те, як вписати в свою роботу текст і декоративні елементи. Вероніка Калачова, засновник Школи малювання Вероніки Калачова

Фотогалерея

{ "Autoplay": "true", "autoplay_speed": "3000", "speed": "3000", "arrows": "true", "dots": "true", "rtl": "false"}

про авторів

Анна Расторгуєва - популярний і талановитий художник-ілюстратор. З відзнакою закінчила відділення графічного дизайну Московського художньо-промислового інституту. Є бакалавром в області сучасного мистецтва і автором кількох успішних комерційних та благодійних проектів. Співпрацювала з різними компаніями Росії, Венесуели, США, ПАР, Сінгапуру, Ель Сальвадору і Гонконгу.

Матеріали по темі

Що таке фуд-скетчінга

Популярний в останні роки скетчінга - швидкі замальовки - цілком можна об'єднати з фуд-фотографією. Замість того, щоб робити кадри своїм смартфоном, спробуйте замалювати свою їжу. У книзі «скетчінга маркерами з Ганною Расторгуєва» розповідається про те, як зробити свою першу смачну картинку і чому це заняття вам точно сподобається. Чому фуд-скетчінга - це здорово Популярність жанру кулінарних замальовок [...]

Знайоме?