Помер актор серіалу "Татусеві дочки"

Не стало Василя Савінова

У Москві на 52-му році життя помер актор Василь Савінов, відомий за серіалами "Татусеві дочки" і "Каменська". Причиною смерті став інфаркт.

"Похорон Василя Миколайовича відбудуться 22 березня", - повідомили РІА Новини" в театрі "Причетність", де служив актор. Час і місце прощання поки не повідомляються.

"Василь Миколайович помер удома в оточенні членів сім'ї, - додали в в театрі. - Ми самі в шоці, поки навіть не можемо повірити, що це сталося. Зараз керівництво театру зайнято підготовкою похорону".

У театрі "Причетність" Савінов був зайнятий в спектаклях "Вишневий сад", "Месьє Амількар", "Таланти і шанувальники" і багатьох інших.

Василь Савінов народився 31 жовтня 1961 року. У 1988-му закінчив Ярославське театральне училище. Працював в Ставропольському крайовому академічному театрі драми. У 2004 році увійшов до трупи Московського драматичного театру "Причетність". Серед його театральних робіт ролі в таких спектаклях, як "Біла гвардія", "Приборкання норовливої", "Ідеальний чоловік", "Лисиця і виноград", "Таланти і шанувальники" і інших. Багато знімався в кіно і телесеріалах, серед них - "Домовий", "Каменська", "Татусеві дочки", "Доктор Живаго", "Даєш молодь!", "Слід" і інші.