Історію і традиції білоруського народу зберігають в Тольятті

День єднання народів Білорусі та Росії, «Дажинкi», «Бабуся рядком з дідусем» і багато інших спільних заходів провели МГО «Білоруська автономія« Німан »г.о. Тольятті і школа №46. Учні школи в складі дитячого ансамблю білоруської пісні «Зорачкi» і народного ансамблю білоруської пісні «Купалiнка» двічі їздили до Республіки Білорусь з концертною програмою. Під час поїздок хлопці поспілкувалися з цікавими людьми, зокрема відбулася зустріч з директором Республіканського центру національних культур Михайлом Рибаковим. Також школярі побували в столиці Білорусі Мінську, одному з найдавніших європейських міст, що володіє величезним культурним спадком і багатими традиціями.

Новий рік і нові спільні творчі плани. 29 січня 2018 року в черговий раз школа відчинила свої двері для партнерів - Білоруської автономії «Німан» г.о. Тольятті. Голова правління і художній керівник білоруських ансамблів Людмила Дьоміна познайомила учнів 4 Б, 7 А і 7 Б класів з творчими колективами організації і розповіла про співпрацю зі школою №46, зокрема про спільну поїздку в 2017 році в Білорусь на Міжнародний фестиваль «Вінок Дружби» , який проходив в м Бобруйську, і в ньому брали участь колективи з 26 країн світу.

Місцева громадська організація «Білоруська автономія« Німан »г.о. Тольятті висловлює подяку заступнику директора з виховної роботи Є.В. Янбарісовой, вчителю інформатики Т.Г Краснокутської, вчителю музики В.В. Щепетовой і, звичайно, хлопцям за підготовку та участь у цьому масштабному міжнародному заході.

Людмила Іванівна Дьоміна - Голова правління білоруської автономії «Німан» м Тольятті