Білоруська залізниця підготувала новий пакет екскурсій для школярів

Спеціально до весняних канікул туристичний центр «Дортур» Білоруської залізниці розробив новий пакет екскурсій для школярів з Білорусі та Росії. Ряд одноденних і триденних програм буде пропонуватися в період з 22 по 29 березня, вказано на офіційному сайті БЖД. Спеціально до весняних канікул туристичний центр «Дортур» Білоруської залізниці розробив новий пакет екскурсій для школярів з Білорусі та Росії

Отримати нові яскраві враження можна цілим класом. Одноденні тури в околицях Мінська розраховані на будь-який смак. Школярів запрошують взяти участь в традиційних забавах «гукання Вясна», зануритися в атмосферу лицарського турніру часів середньовічної Білорусі, навчитися ковбойських танців в кінної садибі, своїми очима побачити реконструкцію партизанського табору і військово-історичний комплекс прикордонної Мінського укріпрайону.

Для любителів більш тривалих поїздок розроблені 3-денні програми «Дивовижна Білорусь» з оглядовою екскурсією по Мінську, відвідуванням меморіального комплексу Хатинь і нового музею Великої Вітчизняної війни, мирського замку і палацово-паркового комплексу в Несвіжі , А також меморіального комплексу «Брестська фортеця-герой» і Національного парку "Біловезька пуща" .