Експерт 2-інформаційно-правова система по законодавству Республіки Білорусь

Система «ЕКСПЕРТ 2» - достовірна, повна та оперативна інформація про всі аспекти законодавства Республіки Білорусь, призначена для зберігання, пошуку та обробки нормативних правових документів, створення на їх базі власних звітів, тематичних добірок, а також для організації особистого документообігу.

В системі «ЕКСПЕРТ 2» Ви знайдете:

• всі нормативні правові документи, що приймаються різними органами влади і управління Республіки Білорусь;
  • бібліотеку нормативних актів Мінського міськвиконкому і всіх облвиконкомів Республіки Білорусь;
  • бібліотеку міжнародних угод;
  • бібліотеку типових і зразкових форм договорів;
  • індекси зміни вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт;
  • щотижневий огляд змін законодавства;
  • архіви курсів валют НБ РБ;
  • розміри мінімальних заробітних плат і тарифної ставки першого розряду і багато іншого (читати розділ «Повний опис системи» ).

Також в комплект поставки з «ЕКСПЕРТ 2» можуть бути включені додаткові тематичні бібліотеки.

Про компанію ТДВ «ЕкспертЦентр»

Компанія «ЕкспертЦентр» була створена в середині 1998 р. Нині вона співпрацює з більш ніж 3500 діловими партнерами. Починаючи з програмного продукту «ЮРЕКСПЕРТ» (версія 1.0), в даний час компанія має одну з кращих юридичних баз даних на території СНД - «ЕКСПЕРТ 2» з інтелектуальним пошуком, з масивом інформації в сотні тисяч документів, а також з низкою додаткових тематичних бібліотек . В даний час програмна оболонка «ЕКСПЕРТ» є універсальною і може використовуватися як пошукова система для роботи з масивом будь-якої інформації. Також компанія може надати інформаційно-пошукові системи за законодавством Російської Федерації і України.

Контакти:
Адреса: 220035, м.Мінськ, вул. Тімірязєва 65-Б, офіс 207 ( схема проїзду )
Тел. / Факс: 254-78-61