Автопарк Алмати поповнився новими евакуаторами

В ході робочого об'їзду аким Алмати Бауиржан Байбеков оглянув нові маневрені евакуатори марки Ssang Young, які поповнили автопарк служби порятунку міста. Всього було придбано 10 спецмашин, відповідних екологічному класу Євро-6. Раніше на балансі Служби порятунку було 20 евакуаторів з повним завантаженням на платформах Камаз і МАЗ, передає Zakon.kz з посиланням на прес-службу акима мегаполісу.

Переваги придбаного виду спецтехніки в її мобільності та маневреності, малій витраті палива, можливості здійснювати роботи у дворах, на вузьких вулицях і під мостами. Евакуатор здатний занурити автомобіль під кутом до 90 градусів, при цьому на навантаження витрачається близько 2 хвилин.

Відповідно буде посилено взаємодію з УАП ДВД для забезпечення повноцінного процесу евакуації в рамках оперативно-профілактичних заходів. Слід зазначити, що в минулому році за рахунок бюджету міста для ДВД було придбано 34 евакуатора.

Більше новин в Telegram-каналі «Zakon.kz» . Підписуйся!