5 відеокліпів з російськими зірками

Очевидно, що не тільки зарубіжні виконавці запрошують в свої музичні відео відомих акторів, а й російські естрадні зірки зовсім не проти заманити до себе в кліп театральних і кіноідола. Сьогодні ми згадуємо найяскравіші акторські камео в кліпах російських естрадних виконавців.

Алла Пугачова - «Поклич мене з собою»

Виконавиця головної ролі в гучному історичному серіалі «Бідна Настя» Олена Корикова знялася в кліпі на композицію нашої «примадонни» Алли Пугачової «Позови меня с собой». У режисера відео Олега Гусєва з самого початку не було сценарію, він просто попросив актрису робити в кадрі все, що їй заманеться, і вже при монтажі почала складатися якась загальна картинка. Пісня і відео присвячені автору пісні - загиблої поетесі Тетяні Снєжиної.

Залишайтеся з нами на зв'язку і отримуйте свіжі рецензії, добірки і новини про кіно першими!
Очевидно, що не тільки зарубіжні виконавці запрошують в свої музичні відео відомих акторів, а й російські естрадні зірки зовсім не проти заманити до себе в кліп театральних і кіноідола Яндекс Дзен | Instagram | Telegram | Твіттер