Де відпочити в Новосибірську на новорічні свята 2018 року | програма в парках і торгових центрах, режим роботи лижних баз і ковзанок - Новини Новосибірська - БІС-077

Пройшла новорічна ніч, і почалися довгоочікувані вихідні. Десять святкових днів! І для кожного з нас постає питання: як провести новорічні канікули, де провести новорічні канікули? Як варіант, звичайно можна просидіти вдома і переглянути всі телепередачі або засісти за комп'ютером, програвши в улюблену гру. І що потім? Всі дні злилися в одне розпливчасте спогад, однакове з року в рік.

У цьому розділі ви знайдете адреси місць, де можна з цікавістю і з користю провести час на новорічних вихідних в Новосибірську в 2018 році.

Пройшла новорічна ніч, і почалися довгоочікувані вихідні

Місця катання і прокату бігових лиж в Новосибірську

Для жителів середньої смуги Росії одне з найулюбленіших зимових розваг на відкритому повітрі це, безумовно, катання на лижах. Здорово якщо ви у вас є можливість поїхати за місто на турбазу, але що робити, коли цієї можливості немає. Для таких випадків практично у всіх парках та скверах, розташованих на території міста облаштовують лижні бази, і столиця Сибіру не є винятком. У цьому розділі ми пропонуємо список лижних баз в Новосибірську, де пропонується повний спектр послуг для максимально комфортного проведення часу: прокат лиж, роздягальні і тепле кафе.

Де в Новосибірську покататися на ковзанах

Як правило, взимку в багатьох дворах заливаються катки. Це, безумовно, прекрасно, адже коли немає можливості кудись їхати, ви можете не далеко від будинку, отримати насолоду від катанням на ковзанах.

Але якщо ви хочете провести час з сім'єю або друзями не тільки весело, але і з комфортом, катаючись під музику при романтичному освітленні, то тут звичайно краще поїхати на справжню льодову арену, обладнану для масового катання на одному з міських стадіонів або професійно залитий каток в парку культури і відпочинку під відкритим небом. Там вам запропонують і прокат ковзанів, і місце де можна зігрітися гарячим чаєм. У цьому розділі ми пропонуємо місця для катання на ковзанах в різних районах Новосибірська.

Новий рік 2018 у ТРЦ "АУРА": акції, розваги для дітей і дорослих

Напередодні Нового 2018 року «АУРА» підготувала для дітей грандіозну програму і безліч цікавих пропозицій: святкові вистави, веселі ігрові уявлення і, звичайно ж, подарунки!

Різдвяний ярмарок у ТРЦ «АУРА»

До 7 січня в центральному атріумі ТРЦ «АУРА» на першому поверсі відбудеться різдвяний ярмарок. Напередодні Нового року і Різдва всі відвідувачі торгового центру зможуть придбати оригінальні сувеніри для себе, друзів, рідних і близьких. Якщо ви хочете оригінально прикрасити святкову ялина і свій будинок, а також знайти незвичайний подарунок, то ярмарок в аурі подарує вам таку можливість.

Новорічні виставки в музеях Новосибірська

Музей Новосибірська зробить жителям і гостям міста новорічний подарунок подарунок. У кожного відвідувача, в новому 2018 році, з'явиться чудова можливість встигнути відвідати виставки, які не виходило побачити в будні і робочі дні нинішнього року. А також підготовлено кілька виставок про святкування Нового року в Росії і світі, про історію новорічних іграшок, карнавалах, льодових містечках і ялинках в Новосибірську.

Новорічна афіша в кінотеатрах Новосибірська

Відмінний варіант сходити в кінотеатр. У дні новорічних свят на великих екранах зазвичай йдуть різні прем'єри. У цьому розділі представлена ​​афіша кінопоказів в святкові дні в різних кінотеатрах Новосибірська.

Репертуар в театрах на зимові канікули

Одним з варіантів, куди сходити в новорічні канікули 2016 - це театр. Новосибірськ - культурна столиця Сибіру, ​​де працюють близько десятка прекрасних театрів на чолі з театром-символом міста Оперним. І, звичайно ж, в дні свят для глядачів пройдуть прекрасні вистави, можливо навіть театральні прем'єри і справжнісінькі казкові вистави на новорічну тематику. Пориньте ненадовго в диво.

І що потім?