Благовещенци вдруге запустять водні ліхтарики і обсипаються один одного фарбою

Під кінець літа в Благовєщенську знову пройдуть два незвичайних свята - фестиваль фарб і фестиваль водних ліхтариків. Його організовує арт-проект «Разом запалюємо» з Санкт-Петербурга. Пройдуть обидва заходи в один день - в п'ятницю, 24 серпня.

Спочатку на площі перед ОКЦ відбудеться фестиваль фарб. Він стартує о 14:00. Вхід вільний і без вікових обмежень. Щогодини по команді ведучого будуть організовані масові залпи фарб, щоб кожен пішов додому не тільки з оберемком позитивних емоцій, а й розфарбований в різні кольори. На сцені головного барвистого події року виступлять діджеї, які підготують музичні сети зі свіжих хітів. На території створять окремі зони розваг на будь-який смак: можна буде не тільки потанцювати під улюблені пісні, а й взяти участь у розіграші призів або смачно поїсти.

Увечері, о 21:00, у другому мікрорайоні Благовещенська в парку Дружби пройде фестиваль водних ліхтариків. Головною його подією стане одночасний спуск на водну гладь ставка сотень ліхтариків, всередині яких будуть горіти свічки. Також планується шоу-програма, що включає в себе світлове уявлення і виступ живих музикантів. Для наймолодших гостей влаштують веселі конкурси, а для тих, хто давно мріяв зізнатися в любові, буде працювати гаряча лінія смс-повідомлень, які ведучий озвучить прямо зі сцени.

Як повідомляло ІА «Амур.інфо», влітку 2018 року це фестивалі вже проводилися в обласному центрі. У червні благовещенци запустили ліхтарики на воду ставу в парку Дружби, а вдень влаштували салюти з різнокольорових фарб на площі ОКЦ.

Арт-проект «Запалюємо разом» проведе свята ще в двох містах області. У міському парку Вільного в суботу, 25 серпня відбудеться фестиваль фарб. Початок о 14:00. А о 21:00 тут же проведуть фестиваль чарівних куль. Початок о 21:00.

В Білогірськ всеросійський фестиваль фарб приїде в неділю, 26 серпня. Він відбудеться в міському парку. Початок о 14:00. Там же пройде фестиваль чарівних куль. Початок о 21:00.