Зимовий сад, басейн і лабораторії: школу-інтернат МГУ ввели в експлуатацію

На новій території МДУ імені М

На новій території МДУ імені М.В. Ломоносова на Ломоносовському проспекті ввели в експлуатацію школу-інтернат для обдарованих дітей. Про це розповів голова Мосгосстройнадзора Олег Антосенко .

Комплекс розрахований на 350 школярів. П'ять корпусів, об'єднаних одноповерховим стилобатом, займають площу 28,4 тисячі квадратних метрів. В одному з них розмістився громадський центр з актовим і виставковим залами, їдальнею, кухнею, бібліотекою і зимовим садом. У навчальному корпусі 14 класів, аудиторія на 75 осіб, лінгафонні кабінети, лабораторії з інформатики, хімії, фізики, медичний і адміністративний блоки. Спальні корпуси можуть вмістити 233 і 120 учнів. У спортивному блоці є басейн, спортивний зал і тренажерні приміщення.

Школу-інтернат побудували на кошти інвесторів. Цей проект став завершенням першого етапу розвитку нової території МДУ. Тут вже побудовані фундаментальні бібліотеки МГУ, два навчальних корпуси і два житлових комплекси - «Шуваловский» і «Домініон» - з дитячими садами і школою. Зараз будують комплекс гуртожитків для п'яти тисяч студентів.