Микола Басков подякував Президенту РФ за нагороду

14:26, 11.09.2017

Сьогодні на офіційному Інтернет-порталі правової інформації оприлюднено Указ Президента Російської Федерації «Про відзначення державними нагородами Російської Федерації». Володимир Путін присудив нагороди працівникам культури і мистецтва, в тому числі співакам Дмитру Хворостовського , Миколі Баскову і Йосипу Кобзону . Хворостовський нагороджений орденом «За заслуги перед Вітчизною» IV ступеня. Кобзон удостоєний відзнаки «За благодіяння» за активну благодійну та громадську діяльність. Баскова нагородили орденом Дружби за внесок в культуру і мистецтво. Така ж нагорода присуджена артистові театру імені Моссовета Євгену Стеблова , Артистці-вокалістці Московського державного академічного театру оперети Світлані Варгузовой, артисту-акробату Російської державної циркової компанії В'ячеславу Черниевская.

У своєму мікроблозі в Instagram 41-річний співак висловив подяку Президенту країни. «Спасибі нашому Президенту Володимиру Володимировичу Путіну за те, що відзначив мої заслуги такої почесної нагородою! Відчуваю величезне почуття гордості !!! І спасибі шанувальником моєї творчості за вашу любов і підтримку », - написав Басков (орфографія і пунктуація дані без зміни. - Прим. Ред.).

)

Микола Басков і Йосип Кобзон

Нагадаємо, про Миколу Баскова все заговорили в 2000 році, після виходу його кліпу «Пам'яті Карузо», який посів лідируючі позиції в хіт-парадах. До 25 років Микола Басков став одним з найвідоміших російських співаків. Він виступав як на класичній сцені, так і на естраді, брав активну участь в зарубіжних постановках. У 2016 році Басков оголосив про відкриття власного музичного продюсерського центру. В репертуарі Миколи Баскова безліч оперних арій, неаполітанських пісень, мюзиклів, сучасної поп- і естрадної музики. Він виступав з Монсеррат Кабальє , любов'ю Казарновської , Багатьма популярними російськими музикантами.