Тбілісі прийме Фестиваль музики бароко

ТБІЛІСІ, 11 листопада - Новини-Грузія ТБІЛІСІ, 11 листопада - Новини-Грузія. Перший в Закавказзі фестиваль музики бароко (Tbilisi Baroque Festival 2015) відбудеться в столиці Грузії з 13 листопада по 6 грудня, йдеться в повідомленні міністерства культури і охорони пам'ятників.

Концерти пройдуть в Державному драматичному театрі імені Шота Руставелі.

«У фестивалі візьмуть участь зірки світової академічної музики і фахівці давньої музики з Іспанії, Італії, Румунії, Німеччини, Польщі та інших країн. На всіх концертах твори будуть виконуватися на старовинних інструментах », - йдеться в повідомленні.

Іспанію на фестивалі представить відомий гамбіст, диригент і представник руху автентичного виконавства Жорді Саваль (Jordi Savall). Французьке бароко прозвучить у виконанні музикантів Етьєна Галіт (Etienne Galletier) і Адріана Сучу (Adrian Suciu). З Італії до Грузії приїде фаготист Серджіо Аззоліні (Sergio Azzolini).

На фестивалі також виступить Тбіліський державний камерний оркестр «Симфонієта Грузії», який є єдиним академічним ансамблем старовинної музики в регіоні, відзначили в міністерстві.

Вартість квитків - від 10 до 30 ларі (близько $ 4-13). Їх можна придбати в касах театру, так і на сайті biletebi.ge

В рамках Тбіліського фестивалю бароко також відбудеться «Міжнародний симпозіум музики бароко», який посвітити ювілейного року Йоганна Себастьяна Баха, Джузеппе Доменіко Скарлатті і Георга Фрідріха Генделя.

Музика Бароко з'явилася в кінці епохи ренесансу і передувала музиці епохи класицизму. Знаменитими представниками бароко були Вівальді, Бах, Гендель.

Музика бароко це стиль європейської класичної музики в період приблизно від 1600 року до 1750 року. Епоха бароко слід за епохою Відродження і передує епосі класицизму. Музика бароко знаменита розвитком контрапункту.

Інструментальні форми, які звучать в епоху бароко - кончерто гросо, фуга, сюїта, соната, сюїта, канцони, симфонія, фантазія, ричеркар, токата, прелюдія, пасакалія, Чакона, Stylus Fantasticus. Вокальні форми - опера, ораторія, пристрасті, меса, кантата, хорал.