Побиті горем по Кемерово барнаульцев шоковані «урочистим» настроєм артистів-гастролерів

Адміністрація спільноти Театру музкомедії «ВКонтакте» підтверджує, що концерт відбудеться

Оголошений на 28 березня загальнонаціональний траур за жертвами трагедії в Кемерово , Де під час пожежі в ТРЦ «Зимова вишня» за офіційними даними загинуло 64 людини, в тому числі 41 дитина, не залишає барнаульцев байдужими. Городяни здивовані тому, що всупереч побажанню президента і здоровому глузду далеко не всі розважальні е заходи в цей день скасовані. До редакції ІА «Банкфакс» звернувся читач, який емоційно розповів про один з таких випадків.

За словами городянина, кілька днів тому він купив квиток на концерт Ярослава Євдокимова, який запланований на 28 березня в крайовому Театрі музкомедії. Після того, як увечері 27 березня стало відомо про оголошений на цей день жалобі, читач ІА «Банкфакс» зателефонував в касу театру, щоб з'ясувати, на яку дату переноситься виступ артиста. Він перебував в повній впевненості, що виступ скасовано. Однак там йому повідомили, що дата залишиться колишньою.

Ситуація шокувала барнаульцев - такий захід в день пам'яті він порахував неприпустимим. Городянин подзвонив в прокуратуру і комітет з культури адміністрації Барнаула з проханням розібратися і вплинути на ситуацію. Однак там відповіли, що прийняття будь-яких заходів не в їх компетенції.

Після цього городянин вирішив звернутися в ІА «Банкфакс». «Я вважаю, що так чинити не можна. Потрібно перенести захід, тим більше, є указ президента Росії про жалобу. У мене шість онуків, і коли я думаю, що вони могли опинитися в тому страшній пожежі, що після цього в день скорботи проводилися б якісь розважальні заходи ... Стає дуже боляче! Вічно шукають лазівки! Якби в Кемерово так само не шукали лазівки, то нічого б не сталося! »- сказав співрозмовник, не приховуючи сліз.

У приймальні Театру музкомедії кореспонденту ІА «Банкфакс» повідомили, що 28 березня скасований спектакль «прібайкальскіе кадриль», поставлений трупою. Однак концерт Ярослава Євдокимова дійсно відбудеться - організатором виступає компанія «Сибір-концерт», яка бере зал в оренду.

В «Сибір-концерті» ІА «Банкфакс» також підтвердили, що виступ артиста пройде в заявлений час. «Концерт дійсно відбудеться, але трохи зміниться програма, вона буде присвячена трагедії в Кемерово. У тому числі буде хвилина мовчання. Кілька пісень Ярослав Євдокимов заспіває саме про такі речі. Думки скасувати захід у нас не було, є зобов'язання перед артистом. Він уже тут, в готелі, і він сам прийняв рішення не скасовувати виступ. Артист вирішив, що краще провести концерт, але захід буде присвячено загибелі людей », - сказала співрозмовниця ІА« Банкфакс ».

Відзначимо, що багато установ культури і розважальні заклади в Барнаулі вирішили скасувати будь-які заходи не тільки на 28 березня, але і на кілька наступних днів. Серед них крайова філармонія, театр драми, кінотеатри і навіть пивні бари.

Фото: screenshot повідомлення в групі Театру музкомедії «ВКонтакте»

Довідка:

Ярослав Євдокимов - радянський, російський, білоруський, український співак? народний артист Білоруської РСР, заслужений артист Російської Федерації. Він народився в 1946 році в Рівному (Україна). Становлення його творчої кар'єри відбулося в Білорусі. Зараз співак живе і працює в Росії.