Переможці зонального етапу фестивалю «Факел» в Казані поїдуть в Сочі

(Казань, 19 жовтня, «Татар-інформ», Динара Прокоп). Переможці зонального етапу фестивалю «Факел», організованого ПАТ «Газпром», поїдуть на заключний тур в Сочі. Про це повідомило журі конкурсу на церемонії нагородження, яка пройшла в Казані.

«Хочу сказати, що за тиждень до південної зони (етапу в Казані - прим. Т-і) було засідання оргкомітету. Переможці поїдуть в Сочі », - зазначив член оргкомітету з проведення фестивалю« Факел »Роман Сахартов.

На заключний етап в Сочі поїдуть лауреати першого та другого ступенів двох зональних етапів - південного і північного. Серед них чимало представників Казані - вокальний ансамбль «Млада», дитячий вокальний ансамбль «Барбі Коктейль», дитячий хореографічний ансамбль «Експромт» та інші колективи.

У залі Міжнародного інформаційного центру в Казані зібралися учасники з усієї Росії - з Санкт-Петербурга, Волгограда, Махачкали, Ставрополя, Нижнього Новгорода. У змаганні також брали участь творчі колективи та виконавці з Білорусі та Киргизстану. Показати себе на зональному етапі фестивалю «Факел» приїхали близько тисячі талановитих конкурсантів.

На церемонії нагородження свої таланти показали учасники команди «Газпром трансгаз Казань». Ансамбль «Барбі Коктейль» виконав надихаючу пісню «Ми творці» на трьох мовах: російській, татарській і англійською.

Вручення нагород стало найбільш очікуваною подією фестивалю «Факел». До цього конкурсанти протягом декількох днів демонстрували свою майстерність членам журі. Воно оцінило учасників в декількох номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Фольклор», «Естрадно-циркової жанр», «Оригінальний жанр» і «Інструментальний жанр».

«Пройшли три конкурсні дні. Повірте, ми не просто оцінювали, ми не просто судили, хоча це дуже погане слово. Ми дивувалися, ми захоплювалися, ми чомусь вчилися. Ми дуже хвилювалися, і, повірте, ми дуже засмучувалися, якщо у кого-то что-то не виходило », - сказала комерційний директор телеканалу« Росія - Культура »Вікторія Кривицька.

Вона також подякувала учасникам фестивалю за свято, яке вони подарували, і нагородила спецпризом журі. Його отримали відразу десять конкурсантів, в тому числі Раиля Гаріпова і інструментальний ансамбль «Хиял» з Казані.

На фестивалі вручалися і інші нагороди. Наприклад, спецприз фестивалю, спецприз оргкомітету та спеціальні призи наймолодшому і найдорослішому учасникам фестивалю.

Ще один подарунок конкурсантам підніс директор дитячого музичного театру «Домисолька» Іван Жіганов. «У нас є спецприз від" Домісолька "і дитячого табору" Артек "- 12 путівок на літню кінофестивальний зміну йдуть" Газпром трансгаз Казань "," Експромту "», - сказав він. У підсумку в міжнародний дитячий центр в Криму поїдуть діти з хореографічного ансамблю «Експромт» з Казані.

Зрозуміло, приз фестивалю «Факел» - це те, до чого прагнув кожен учасник. Але на думку заслуженого діяча мистецтв РТ Марини Полтева конкурс подарував кожному, хто був до нього причетний, набагато більше. «Нагороди - це здорово, але відчуття дружби, творчості і досягнень, яке учасники набувають тут, мені здається, залишиться з ними на все життя», - наголосила педагог по сценічному вокалу.

Щасливі переможці виходили із залу з посмішками на обличчях і тут же телефонували рідним і близьким, щоб поділитися радістю. Деякі з них говорили один одному: «Зустрінемося на" Смолоскипі "в Сочі!»

Корпоративний фестиваль ПАТ «Газпром» «Факел» проводиться раз на два роки. Фінального етапу конкурсу передують фестивалі в південній і північній зонах. Казань вже вдруге стає господинею зонального туру.

У змаганні беруть участь співробітники підрозділів ПАТ «Газпром», а також їхні діти та онуки. Наймолодшому учаснику зонального етапу в Казані виповнилося п'ять, а самому дорослому - 65 років.

На правах реклами

Більше цікавого в стрічці медіа сервер - додайте «Татар-інформ» в обрані джерела.