Рекламні щити в Армавірі

1. Оренда рекламних щитів в Армавірі і Армавірському районі
  2. Каталог рекламних щитів

Власні рекламні щити в Армавірі і Армавірському районі. Оренда рекламних щитів від 13 500 руб / місяць.

Рекламні щити в Армавірі - один з напрямків нашої діяльності в сфері зовнішньої реклами в Краснодарському краї . Ми пропонуємо досить гнучку політику цін. Вартість оренди рекламних щитів в Армавірі, Новокубанську або Отрадною починається від 13 500 рублів. Ось вже більше 5 років ми проводимо рекламні кампанії по всій Росії, але переважно по ЮФО. Ми накопичили чималий досвід, який дозволяє нам надавати кращий сервіс з розміщення інформації на рекламних щитах 3х6 Армавіра і району.

Ми займаємося грамотним розміщенням зовнішньої реклами на щитах 3х6 і екранах в Армавірі - це значить, що ми сформуємо адресну програму згідно Ваших побажань. Ми пропонуємо тільки кращі сторони для реклами на щитах в Армавірі різного формату. Але цим наш асортимент послуг зовнішньої реклами в Армавірі не обмежується. При необхідності наші дизайнери-фахівці готові зайнятися розробкою макета банера з урахуванням безлічі тонкощів, які вплинуть на сприйняття розміщеної рекламної інформації. Так само ми надаємо послуги з виготовлення банерів в Армавірі (широкоформатного друку) і їх монтажу на обрані Вами рекламні щити. Якщо Вам цікаво дізнатися весь асортимент рекламних послуг нашого агентства, то перейшовши на сторінку нашого рекламного агентства повного циклу в Армавірі Ви зможете отримати більш детальну інформацію по наших послуг.
І звичайно ж ми завжди будемо раді надати знижку в залежності від умов співпраці. Наприклад, знижку 10% на монтажні і друковані роботи в Анапі можна отримати прямо зараз, заповнивши форму заявки зовнішньої реклами.

Оренда рекламних щитів в Армавірі і Армавірському районі

У нашому розпорядженні рекламні щити, встановлені в найбільш затребуваних місцях Армавіра. Хороший огляд конструкцій гарантує ефективність вкладених коштів в демонстрацію реклами. А наявність рекламних ють рекламу в Армавірі ще більш цікавою для Замовників.

Якщо Ви готові зробити своє замовлення на рекламні щити в Армавірі, то найбільш правильно його зробити можна буде в нашій онлайн-заявці. Крім щитів в Армавірі ми так само маємо щитами в інших містах нашого краю.

Каталог рекламних щитів

Нижче представлено 10 з 45 місць для розміщення зовнішньої реклами в Армавірі. Отримати вільні боку під конкретний запит Ви можете зв'язавшись з нами прямо зараз по будь-якому зручному для Вас варіанту, наприклад, задати питання онлайн.

Адреса: Р. Люксембург - Кірова, центр міста, безліч різних парків і розважальних установ
Формат: сітіборди 3,72х2,7 Адреса: Р Адреса: Єфремова - Радянської Армії, Єфремівський сквер, дорога з Кінотеатру Батьківщина в Червону площу, ТЦ Слон
Формат: арка 3х6 Адреса: Миру - Привокзальна площа
Формат: щит 3х6 Адреса: Урицького - Тургенєва
Формат: призма 3х6 Адреса: Єфремова - з'їзд з ФАД Кавказ
Формат: щит 3х6 Адреса: Міст по Урицького-Енгельса, будівельний ринок, хороший огляд при під'їзді з відстані ~ 500 метрів, напрям в сторону митниці
Формат: щит 3х6 Адреса: Єфремова, ЗВТ
Формат: призма 3х6 Адреса: Міст Миру, центр міста, речовий ринок
Формат: щит 3х6 Адреса: Рози Люксембург - Халтуріна
Формат: щит 3х6 Адреса: Каспарова - Єфремова
Формат: арка 3х6

Дізнайтеся ціну написавши нам прямо зараз в чат або зателефонувавши за номером +7 (918) 0 812 912. При замовленні з сайту ви отримуєте знижку 10% від вартості оренди.