Відкритий банк завдань ЄДІ поповнили тестами 2016 року

Культура і освіта

31.08.2016 22:24

Федеральний інститут педагогічних вимірювань (ФІПІ) поповнив Відкритий банк завдань ЄДІ завданнями екзаменаційної кампанії цього року. Про це поінформували в департаменті освіти, культури і спорту Ненецького автономного округу. У серпні Відкритий банк ЄДІ доповнився на 2000 завдань по 14 навчальних предметів, які використовували під час проведення ЄДІ-2016.

На сьогоднішній день сховище включає близько 40 000 актуальних завдань. Матеріали у Відкритому банку зібрані за тематичними розділами. Рособрнадзор відкрив банк восени 2013 року, надаючи випускникам можливість тренувань у вирішенні завдань, подібних до тих, які можуть зустрітися на держіспитів. Дані завдання можуть бути використані як в рамках шкільних уроків, так і при самостійній підготовці до ЄДІ.

Відкрита публікація також покликана захистити школярів від шахрайства в Мережі, коли під виглядом контрольних вимірювальних матеріалів пропонуються екзаменаційні матеріали минулих років. Відкритий банк ЄДІ щорічно оновлюється відповідно до КІМ і поповнюється новими завданнями.

Додати відгук