Зірка світового балету Сергій Полунін представить в Києві автобіографічний фільм

24 жовтня 2017 р 16:20

Сьогодні, 24 жовтня, до Києва прилетить знаменитий український танцівник балету Сергій Полунін, щоб особисто представити документальний автобіографічний фільм "Танцівник", знятий режисером Стівом Кантором. Прем'єрний показ кінострічки відбудеться в столичному кінотеатрі Україна.

Сергій Полунін - всесвітньо відомий танцюрист сучасного балету родом з Херсона. У 17 він увійшов в трупу Королівського балету, а через два роки став наймолодшим його прем'єром за всю історію. Зараз Сергій бере участь в постановках по всьому світу, знімається в рекламних роликах світових брендів Marc Jacobs, Diesel , Dior, а в листопаді виходить перший голлівудський фільм з його участю "Вбивство в Східному експресі , Де також знімається американський актор Джонні Депп.

Підписуйтесь на новини "Київ Vласть"

Фільм "Танцівник" - це масштабне і докладне дослідження життєвого і творчого шляху Сергія Полуніна - від дитинства в рідному Херсоні і до скандальної кар'єри в лондонському Королівському балеті. У фільмі показані рідкісні архівні матеріали, сімейні фото, інтерв'ю з самим Полуніним, його близькими, а також зі світовими зірками балету.

Завдяки різнобічному баченню відомого режисера-документаліста Стіва Кантора у глядачів з'явиться унікальна можливість спостерігати за розвитком екстраординарних фізичних здібностей Полуніна і його унікального емоційного діапазону, як на сцені, так і в житті.

Прем'єрний показ фільму "Танцюрист" пройде в кінотеатрі "Україна" (вул. Городецького, 5). Відразу ж після перегляду відбудеться невелика прес-конференція за участю Сергія Полуніна. квитки: kisff.org

Kиев Vласть