Вперше в Україні пройдуть гастролі Берлінського державного балету

Організатор гастролей - російська компанія Wintour Group International (WGI), продюсує найбільші театральні постановки, міжнародні музичні проекти та ексклюзивні заходи в світі мистецтва.

Берлінський балет - трупа унікальна, в складі якої чимало талановитих солістів і справжніх зірок балетної сцени. Прем'єр Берлінського державного балету - один з кращих танцівників сучасності Володимир Малахов. П'ятнадцять років тому він виїхав на захід і зробив феєричну світову кар'єру. Володимир Малахов - лауреат престижних театральних премій, понад двадцять років визнавався кращим танцівником світу. Удостоєний честі очолити трупу кілька років тому, Малахов успішно об'єднав під своїм творчим «крилом» три державних балетних колективу столиці Німеччини, створивши оновлену трупу Берлінського балету, вистави якої завжди проходять при повному аншлагу і користуються багаторічної любов'ю публіки. Роботи видатних світових хореографів, таких як Хайнц Шпёрлі, Мауро Бігонцетті, Джон Кренк, Анжеліна Прежокаж, Начо Дуато, Вільям Форсайт, Марко Гекке, створюють всі умови для того, щоб Берлінський балет був довгоочікуваним гостем на найпрестижніших сценах світу.

18 і 19 лютого 2014 року на сцені Національної опери України ім.Т.Г.Шевченка в Києві Берлінський державний балет представить увазі глядачів Гала-концерт балету.

У програмі - унікальні сучасні постановки та кращі зразки класичної хореографії у виконанні солістів Берлінського державного балету і зірок найпрестижніших світових балетних театрів - Великого театру (Росія), Маріїнського театру (Росія), Берлінського державного балету (Німеччина), Михайлівського театру (Росія) і музичного театру імені Станіславського і Немировича-Данченка (Росія), спеціально запрошених Володимиром Малаховим для участі в гала-концерті.
За матеріалами прес-релізу

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram .