Вистави Великого театру на YouTube

З 11 березня Великий театр почне прямі трансляції своїх балетних вистав на інтернет-ресурсі YouTube. Уже два роки за підтримки компанії Path і Bel Air Media балети Великого транслюються в кінотеатрах по всьому світу, за винятком Росії. Тепер, у зв'язку з постійно зростаючим інтересом до діяльності головного театру країни, було прийнято рішення підключити до багатотисячної аудиторії і Росію. Разом з компанією Google Russia і її партнерами Path і Bel Air Media російські користувачі інтернету зможуть дивитися прямі трансляції балетів Великого одночасно з глядачами в кінотеатрах по всьому світу, повідомляє "РИА Новости".

Щоб подивитися постановки, необхідно підключитися до каналу www.youtube.com/bolshoi . Першим в російській онлайн-трансляції стане балет "Корсар", який 11 березня покажуть на історичній сцені ГАБТа.