Весняний Гала | Фонд «Євразія балет»

Іскристий балет у виконанні зірок з Європи і США на сцені Єкатеринбурзького театру опери і балету.

Фонд «Євразія балет» і Єкатеринбурзький театр опери і балету представляють:

Весняний Гала, 12 квітня, 18:30

Балет - це не тільки багатогодинна класика і набір всім відомих па. Балет може бути легким, дотепним, веселим - одним словом, не нудним. На Весняному Гала в Єкатеринбурзі солісти кращих зарубіжних театрів представили глядачам саме такий балет - сонячний і життєрадісний.

12 квітня на сцену Єкатеринбурзького театру вийшли зірки світової величини: солісти головною балетної трупи США - Нью-Йорк Сіті Балет, найбільшого музичного театру Німеччини - Берлінської національної опери і знаменитого Міланського театру Ла Скала.

У першому відділенні концерту театр показав свою новинку - шедевр серпня Бурнонвіля «Консерваторія», прем'єра відбулася на Єкатеринбурзькій сцені на початку березня. Віртуозні і чудові в своїй досконалості класичні па виконали артисти нашої балетної трупи. Стиль датського хореографа 19 століття вони відточували під керівництвом визнаного в усьому світі фахівця у спадок Бурнонвіля Діни Берн ,. Сюжет «Консерваторії» - стилізований урок класичного танцю. Старовинний романтичний балет дарує легку, радісну атмосферу. На ваших очах оживають сценки з балетних буднів, подібні до тих, що коли-то запам'ятовував на своїх картинах Дега. Особливий захват викликають пурхають балерини, що нагадують витончені порцелянові статуетки!

Насолоджуйтеся танцем, повним польотної принадності й чарівності!

Друге відділення гала було складено з номерів класичної та сучасної хореографії, об'єднаних загальним весняним «несерйозним» настроєм. Танцювати в Весняному Гала запрошені артисти найвищого рангу - прима-балерини і прем'єри.

Вперше на сцені нашого театру виступили зірки Нью-Йорк Сіті Балет Ешлі Боудер і Амар Рамазар. Також в Гала-концерті взяли участь гості з Німеччини - Еліза Карільо Кабрера і Михайло Каніскін і вже знайома нашій публіці пара з Міланського театру Ла Скала - Петра Конті і Еріс ніжаться, яка залишила про себе самі приємні спогади після Зимового Гала.