Великий театр провалив пряму трансляцію своєї прем'єри

Фото зі сторінки Великого театру на Facebook

16 жовтня 2016 Большой театр Росії планував провести пряму інтернет-трансляцію відновлення балету Юрія Григоровича "Золотий вік" на музику Дмитра Шостаковича.

Це була перша трансляція, яка повинна була бути проведена нема на YouTube, а через новий сервіс відеотрансляцій, представлений театром в серпні .

Але глядачів інтернет-трансляції чекало розчарування - подивитися балет їм так і не вдалося.

За словами багатьох глядачів, трансляція балету почалася, але незабаром виникли перешкоди, після чого відео і звук стали повністю недоступні. Одночасно з цим проводилась трансляція балету в кінотеатрах в Росії і Європі. На щастя, вона пройшла без ексцесів.

Трансляції вистав Великого театру забезпечуються декількома компаніями. За зйомки і трансляцію в кінотеатрах відповідали французька компанія Pathe Live і російська Матч ТВ. Трансляцію на відеоканалі театру, можливо, забезпечувала компанія BCC, яка фігурувала в новинах, як творець цього сервісу для Великого театру.

У Большого театра з'явився відеоканал

Повідомлялося, що на відеоканалі глядачам будуть доступні прем'єрні і фестивальні покази, історичні записи спектаклів, а також ексклюзивні матеріали. Каталог записів на відеоканалі планується розбитий на 12 розділів, що дозволить користувачам максимально зручно знаходити там цікаві для них матеріали.

Джерела в Великому театрі повідомили, що за трансляцію на відеоканалі театру дійсно відповідало не відеостудія ДАВТ (яка також періодично займається зйомками вистав і в чиєму веденні знаходиться відеоархів Великого театру), а якась "зовнішня" компанія.

Великий театр не перший рік робить прямі трансляції балетних і оперних вистав у кінотеатри по всьому світу. Даний проект має назву «Великий балет в кіно» і користується значною популярністю. Перша пряма трансляція з Великого театру в кінотеатрах Росії пройшла 12 травня 2013 року.

Крім того, театр підтримував партнерські відносини з сервісом YouTube, де регулярно публікувалися відеоматеріали, пов'язані з Великим театром, а також проводились інтернет-трансляції.

17 жовтня 2016 на офіційному сайті театру і на його сторінці на Facebook були опубліковані вибачення перед глядачами в зв'язку зі зривом трансляції "Золотого століття":

SMM-спеціалісти Великого театру на Facebook не змогли дати відповідь на питання, чи буде опублікований запис балету "Золотий вік" і коли це може статися.

23 жовтня 2016 о 21.00 на телеканалі "Культура" планується демонстрація записати іншу прем'єри Большого театру - опери Пуччіні "Манон Леско" за участю сопрано Анни Нетребко і тенора Юсиф Ейвазова. на відеоканалі Великого театру в даний час немає інформації про те, чи планується інтернет-трансляція цього запису.

В наші дні організатори багатьох музичних подій вважають необхідністю наявність прямих трансляцій в інтернеті. Однією з найбільш масштабних акцій такого роду стала пряма трансляція виступів учасників XV Міжнародного конкурсу ім. Чайковського в 2015 році.

XV Міжнародний конкурс ім. Чайковського тривав трохи більше двох тижнів. За цей час відбулася тільки одна аварія під час трансляції, яка була оперативно усунена.

Під час трансляції конкурсу ім. Чайковського сталася аварія

Пряма трансляція конкурсу велася з кількох залів в Москві і Санкт-Петербурзі. Технічно її здійснювали ВГТРК, Medici.TV і Ростелеком.

ClassicalMusicNews.Ru