В Оперному театрі покажуть Кармен.TV Раду Поклітару

11 грудня на сцені Одеського театру опери і балету Київ Модерн-Балет покаже балет в двох серіях «Кармен.TV». «Кармен.TV» - перша постановка театру «Київ Модерн-Балет» буквально підірвала весь театральний світ. 11 грудня на сцені Одеського театру опери і балету Київ Модерн-Балет покаже балет в двох серіях «Кармен

Фото Київ Модерн Балет

Трактування вийшла неоднозначною. Раду Поклітару вважає, що драму треба розповідати з якимось внутрішнім сміхом. Сміх в даному випадку - синонім тверезого погляду на життя. Сценічне життя персонажів вистави наповнена пронизливими сучасними інтонаціями, зберігши при цьому весь шарм Іспанії XIX століття, а геніальна музика опери «Кармен», дала можливість створити абсолютно новий спектакль, не змінивши при цьому духу Жоржа Бізе. Декорації та костюми, створені одними з кращих театральних художників Андрієм Злобіним і Анна Іпатьєвої, передають неповторну атмосферу і колорит того часу. Вистава «Кармен.TV» свого часу отримав відразу дві премії «Київська Пектораль» - як Краща вистава року, а також за Кращу роботу балетмейстера.

«Київ Модерн-Балет» - унікальний сучасний театр балету, який створив і очолив відомий хореограф Раду Поклітару. Основу репертуару та художні пріоритети театру визначають неповторний скандальний стиль Раду Поклітару і сміливі творчі пошуки молодих талановитих хореографів, учнів маестро.

«Кармен.TV» виконають на сцені оперного театру вже 11-го грудня. за квитки готуйте від 150 до 850 грн.