Уляна Лопаткіна та зірки російського балету

Уляна Лопаткіна, що носить титул «Божественна», і визнана самою великою балериною в світі, вперше приїжджає в Єкатеринбург зі своїм балетних Гала Уляна Лопаткіна, що носить титул «Божественна», і визнана самою великою балериною в світі, вперше приїжджає в Єкатеринбург зі своїм балетних Гала.

У програмі вечора, який відбудеться 24 вересня в ККТ "Космос" - великі балетні шедеври різних епох.

Уляна Лопаткіна народилася в Керчі (Україна) в 1973 році. У дитинстві займалася в танцювальних гуртках і в секції спортивної гімнастики, потім вступила до Академії російського балету ім. А Я. Ваганової в Ленінграді. У 1990 р, будучи студенткою, брала участь у Другому Всеросійському конкурсі ім. А Я. Ваганової для учнів хореографічних училищ (Vaganova-Prix) і отримала першу премію. У 1991 р Лопаткіна закінчила Академію по класу Н.М. Дудинської. На випускному спектаклі вона виконала «Тіні» з «Баядерки» (з Джефом Аннінком) і мініатюру «Павлова і Чекеті» Дж. Ноймайера. Після закінчення училища Уляна Лопаткіна була прийнята в Маріїнський театр.

У 1994 р Лопаткіна дебютувала в ролі Одетти-Одиллии в балеті «Лебедине озеро». Тоді критики в один голос заявили, що в історію російського балету вписана нова рядок. У цьому ж році вона отримала приз журналу «Балет» «Душа танцю» в номінації «Висхідна зірка». З 1995 року Лопаткіна - солістка Маріїнського театру. З трупою цього театру балерина гастролювала в країнах Європи, Америки та Азії. Буквально за кілька років вона стала феноменально відомої, її не раз називали «обличчям» Маріїнського театру в Росії і за кордоном.

C 2008 по 2010 Уляна Лопаткіна провела серію персональних гала-концертів в Москві, які стали одними з найяскравіших подій культурного життя міста і мали величезний успіх у публіки.

Квитки на вечора, який відбудеться 24 вересня в ККТ "Космос", можна виграти в розділі розіграші .