У Туві виступить з концертами пародист Олександр Пєсков

29 і 30 січня в Національному театрі жителів Кизила очікують концерти популярного пародиста і майстри перевтілень Олександра Пєскова, повідомляє сайт Afisha17 29 і 30 січня в Національному театрі жителів Кизила очікують концерти популярного пародиста і майстри перевтілень Олександра Пєскова, повідомляє сайт Afisha17.ru. Виступ пройде в рамках величезного новорічного туру артиста. Турне, яке стартує відразу після настання 2013 року, охопить майже 30 міст Сибіру і Далекого Сходу. Це вже другий приїзд пародиста в Туву. Перший відбувся в перебудовні роки, його концерти тепло приймала Кизильскій публіка.

Олександр Пєсков - це не просто ім'я, це феномен Російського естрадного мистецтва, людина-театр, ціла епоха в одній особі. Шоу Пєскова - це калейдоскоп образів, вишуканість костюмів і приголомшливі декорації, торжество музики, світла і пластики.

Пєсков приміряв на себе сотні образів. Кожен з них пізнаваний, викликає захоплення і посмішку. Самий унікальний дар Олександра - пародіювати, не ображаючи. Адже Пєсков не наслідує - він грає, не передражнює, а підкреслює унікальні особливості характеру і манери зірок.

Шлях в актори Олександра Пєскова почався після закінчення 8 класів - він поступив в театральне училище в Ярославлі. Але незабаром молода людина зрозумів, що мріє він зовсім про театр, а про цирк. В результаті Пєсков забрав документи і повернувся додому.

Наступний важливий етап в житті артиста - це надходження в Московське циркове училище, він здав всі іспити і його зарахували на курс, але потім забрали служити в армію. 1983 році Олександр повернувся в училище. І знову навчання, репетиції, а вечорами - театри.

Студентство перервалося несподівано. На одному з уроків акробатики, роблячи сальто-мортале, Саша приземлився нема на ноги, а на шию і отримав серйозну травму хребта. Калікою він приїхав додому, в Ялті, і рік провів майже без руху. Але взяв себе в руки, та 4 вересня 1984 року Олександра Пєсков надійшов на службу в Котласский театр, маючи за плечима лише тримісячний досвід навчання в Ярославському театральному училищі і враження від величезної кількості вистав, переглянутих в Москві.

Незабаром артист став одним з кращих в трупі. Через рік його направили в Архангельськ на конкурс читців імені Ломоносова. Він став лауреатом першої премії. Після цього художній керівник Архангельської філармонії запросив його на посаду конферансьє.

Наступним місцем роботи була Перм, потім Калінінград, і, нарешті, в 1988 році Олександр прийшов на прослуховування до Борису Сергійовичу Брунова. Після чого його запросили в московський Театр естради на посаду артиста оригінального жанру. З тих пір він працює як майстер перевтілення.