У Москві дружина прем'єра Вірменії Анна Акопян була присутня на показі балету "Гаяне" (фото)

Після перерви в майже 60 років 24 липня 2018 року, на історичній сцені Великого театру Москва побачила балет "Гаяне" А.І. Хачатуряна. Показ балету присвячений 100-річчю Першої Республіки Вірменія, 2800-річчя Єревана і 115-річчю великого композитора. Про це повідомляється на сторінці в Facebook посольства Вірменії в Росії.

На довгоочікуваному і значимому для вірменської культури події були присутні дружина прем'єр-міністра Вірменії Анна Акопян, директор РНБ Вірменії Артур Ванецян і міністр культури Вірменії Ліліт Макунц.

До початку вистави виступили посол Вірменії в Росії Вардан Тоганян, міністр культури РФ Володимир Мединський і художній керівник Національного Академічного театру опери та балету Вірменії імені А.Спендіаряна Костянтин Орбелян.

"Балет" Гаяне "- це історія великого кохання, відданості, подвигів чесних і працьовитих людей. Саме такими були наші відносини всі ці роки. А знаменитий танець шаблями Арама Ілліча - це уособлення непохитного духу нашого народу, сплеску емоції, енергії, яка спрямована виключно на творення. і цей сплеск сьогодні і зараз на цій сцені повинен надихати нас на більш енергійне, всебічно і глибокий розвиток наших відносинах з Росією ", - заявив посол Вірменії в Росії, виступаючи зі сцени театру.

Ініціаторами та організаторами заходу виступили посольство Республіки Вірменія в Російській Федерації та Російська і Ново-Нахічеванська єпархія Вірменської Апостольської церкви.