У Краснодарі відбудеться прем'єра балету-фантасмагорії "Майстер і Маргарита»

1. У Краснодарі пройде прем'єра балету за мотивами «Майстра і Маргарити»
  2. Балет представлений в двох діях
10:00 / 28 Січня. 2016

Спектакль поставлений на музику Шостаковича

У січні 2016 року стало відомо, що в Краснодарі в Музичному театрі відбудеться прем'єра балету-фантасмагорії за мотивами роману Михайла Булгакова «Майстер і Маргарита». Вона призначена на червень поточного року і приурочена до семідесятіпятілетію з дня написання твору, повідомляє «Кубань 24».

У Краснодарі пройде прем'єра балету за мотивами «Майстра і Маргарити»

Вистава пройде в новому для столиці Кубані жанрі - балет-фантасмагорія. Глядачам обіцяють, що постановку в такому форматі вони побачать вперше. Вона змінить все уявлення про простір сцени. У балеті оживе нова, незвичайна пластика. Прем'єра відбудеться також в рік п'ятдесятиріччя з моменту першого видання роману.

Балет представлений в двох діях

Балет на дві дії поставили на музику Альфреда Шнітке, Дмитра Шостаковича і Ендрю Ллойд-Веббера. Ідея, хореографія, лібрето, і музичне оформлення належить заслуженому діячеві мистецтв Кубані Олександру Мацко. Художник-постановник вистави-Максим Обрізків, художник по світлу - Сергій Скорнецкій.

• Раніше «Наша Газета» писала про те, що в Краснодарі була представлена трансляція спектаклю «Гамлет» в кінотеатрі «Формула кіно» з Бенедикт Камбербетч у головній ролі.