У грудні в Національній опері покажуть унікальний балет і заспівають знаменитості

1. Орфографічна помилка в тексті:

27 листопада 2018, 11:59 Переглядів: 27 листопада 2018, 11:59 Переглядів:   Фото: Національна опера України

Фото: Національна опера України.

Грудневий репертуар Національної опери порадує шанувальників зустріччю з героями відомого балету "За двома зайцями". В рамках проекту "Українські оперні зірки в світі" в гості до столичній публіці завітає знаменита співачка Людмила Монастирська і чудовий бас Євген Орлов, які виконають головні партії в опері "Дон Карлос".

Крім того, в грудні можна буде почути оперу "Мадам Батерфляй" у виконанні Ксенії Бахрітдіновой-Кравчук і Валентина Дитюк, який співатиме ще й в "Травіаті". А протягом новорічних свят на глядачів чекає зустріч з улюбленим балетом "Лускунчик". Також колектив оперного театру в Києві підготував новорічно-різдвяну програму.

9 грудня - балет "За двома зайцями" (Ю.Шевченко)

Балет "За двома зайцями" з'явився в репертуарі театру в 2017 році. Мовою пластики розповісти улюблений сюжет про невдачливого цирульника зважився композитор Юрій Шевченко і балетмейстер-постановник Віктор Литвинов. Згідно з сюжетом п'єси М. Старицького, любовна трагікомедія розігралася в Києві, в районі Гончарі-Кожум'яки, який розташовувався від Андріївської церкви до Подолу. І творцям постановки вдалося якнайкраще передати атмосферу старовинного Києва - впізнаваного і коханого.

21 грудня - опера "Дон Карлос" (Дж.Верді)

В опері "Дон Карлос" в цей раз візьмуть участь Людмила Монастирська і Євген Орлов. Монастирська - солістка Національної опери України, володарка рідкісного за красою і силою лірико-драматичного сопрано. Орлова запросили в рамках проекту "Українські оперні зірки в світі". Розкішний бас Євгена підкорив глядачів "Метрополітен-опера", а також театрів Берліна, Монреаля, Барселони та інших міст. У Києві співак буде блищати в ролі короля Філіпа II.

22 грудня - опера "Мадам Батерфляй" (Дж.Пуччіні)

У опери Пуччіні "Мадам Баттерфляй" незвичайна доля. Цікаво, що лібрето, написане Луїджі Ілліка і Джузеппе Джакоза за мотивами однойменної драми Девіда Беласко, було зроблено досить швидко, а ось робота над самою оперою затягнулася через нового захоплення Д. Пуччіні автомобільним спортом. У самий розпал створення партитури, композитор потрапив в аварію і отримав серйозну травму, що значно сповільнило його роботу. Опера Пуччіні глибоко трагічна і сповнена прекрасних ліричних композицій.

26-27 грудня - Новорічний концерт

Напередодні Нового року і Різдва Національна опера України підготувала святкову програму. У програмі концерту - фрагменти з відомих опер, оперет і балетних вистав. Кияни зможуть побувати також на балеті "Лускунчик" (практично кожен день) і за традицією загадати бажання, яке обов'язково збудеться.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що театр на Подолі номінований на престижну премію . Автор проекту вважає, що номінація свідчить про наближення української архітектури до європейської, мистецтвознавці з ним не згодні.

Крім того, в згорілому черкаському театрі завершують ремонт . Всіх секретів - яким буде театр - його керівники не розкривають.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

театр театр

, балет , Лускунчик , композитор , опера , кияни , соліст , солістка , традиції , За двома зайцями , Євген Орлов , Людмила Монастирська , сопрано , бас

Ви зараз переглядаєте новина "ексклюзиви грудня о Національній опері: балет" За двома зайцями "і знамениті гості". інші Інші новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.