У драмтеатрі знову виступлять солісти провідних театрів балету Санкт-Петербурга

Як і обіцяв художній керівник калінінградської драми Михайло Андрєєв, балет на підмостках театру буде і далі радувати глядачів. Причому з кожним разом ми все ближче і ближче будемо підбиратися до того, щоб назвати виступ справжніх метрів балету не концерт, а повноцінним спектаклем.

Якщо в березні солісти театрів Санкт-Петербурга приїжджали з Гала-концертом, то вже 3 травня нам випаде можливість на «Вечорі класичного балету» насолодитися «Шопеніану» - хореографічною композицією в одному акті (музика Ф. Шопена, хореографія - М. Фокіна). Соло будуть Олеся Гапієнко (Театр опери та балету Санкт-Петербурзької державної консерваторії), Анастасія Ломанченкова (Михайлівський театр), заслужена артиста Росії Маргарита Рудіна (Санкт-Петербург фестиваль балет) і Антон Плоом (Михайлівський театр).

«Шопеніана» - витончена стилізація на романтичну тему і разом з тим музично-хореографічне узагальнення романтизму з його вічним конфліктом між мрією і дійсністю, ілюзорністю мрії, невловимістю ідеалу. В хореографічному вирішенні органічно злиті зображальність і узагальнена образність романтичної школи. До слова, в «Шопеніану» зайняті 22 артиста! Ось він масштаб, якого ми так довго чекали!

Втім, не обійдеться і без дивертисменту. Друге відділення вечора порадує Па-де-де Діани і Актеона з балету «Есмеральда» (Музика А. Адана, хореографія М. Петіпа) у виконанні Олесі Гапієнко і Олександра Омара (Михайлівський театр), «Російським танцем» (музика П. Чайковського, хореографія М. Фокіна) в виконанні Олени Старовойтової (Санкт-Петербурзький фестиваль балет), Па-де-де з балету «Лускунчик» (музика П. Чайковського, хореографія М. Петіпа) у виконанні Маргарити Рудін і заслуженого артиста Росії Олексія Насадовіча, « вмираючим лебедем »(музика К. Сен-Санса, хореографія М. Фокіна) виконанні Діани Маркової (Театр опери та балету Санкт-Петербурзької державної консерваторії), Pas-d`esclave з балету «Корсар» (музика П. Ольденбургского, хореографія М. Петіпа) у виконанні Анастасії Ломаченковой і Антона Плоома.

Квитки вже можна купити в касі театру і на сайті , не виходячи з будинку.