Тетяна Денисова: «Я була не готова танцювати в кордебалеті»

Відома танцівниця і хореограф, суддя шоу «Танцюють всі! -8» Тетяна Денисова відома своєю любов'ю до класичного танцю. І відразу ж після виступу одного з учасників сьогоднішнього кастингу - соліста балетної трупи Одеського оперного театру, розповіла про власний танцювальному шляху.

-8»

З 5 до 10 років Тетяна займалася художньою гімнастикою, а потім поїхала в Санкт-Петербург надходити в одну з кращих світових шкіл балету - Вагановського хореографічне училище. Незважаючи на конкурс в 30 чоловік на одне місце, Тетяні вдалося вчинити: «Я була дуже наполегливою і цілеспрямованою. Придумувати постановки почала ще в дитинстві, сама монтувала музику на бобінних магнітофонах і сама собі шила на швейній машинці костюми ».

У Петербурзі Тетяна провчилася 5 років: «Коли я вступала, вже знала, що моє життя буде пов'язана з танцями. Але мої фізичні дані не цілком відповідали тому, щоб бути солісткою. А в кордебалет танцювати я була не готова - у мене інший характер. Але так як я з дитинства знала, що буду постановником, все склалося якнайкраще ».

Зараз Тетяна керує власним танцювальним колективом у Німеччині і, схоже, зовсім не шкодує про свою не реалізованої балетної кар'єрі. Проте, Тетяна завжди з особливою теплотою відзначає учасників з класичною підготовкою: «Зазвичай виконавці класичного танцю працюють в театрах і не приходять на наш шоу, але в цьому році все змінилося - по-перше, у нас беруть участь діти і ми вже побачили виступи багатьох талановитих учнів балетних шкіл. По-друге, вперше на нашій сцені танцював відбувся артист балету, соліст трупи Одеського театру і показав нам всю красу класичного танцю », - поділилася своїми враженнями Тетяна Денисова.

«Ось тоді і з'явився мій власний колектив, в якому я була і хореографом, і танцівницею. А потім почала викладати в Естрадно-цирковому коледжі, куди щороку на випускний іспит з'їжджаються імпресаріо і агенти з усього світу », - згадує Тетяна Денисова .

ЧИТАЙ ЩЕ:

Ольга Цибульська: «Миття підлог відволікає Музу»

Бекстейдж зйомок з Анастасією Іванової

Думка редакції може не збігатися з думкою автора статті.