Театр «Новий балет» відкриє ювілейний сезон прем'єрою

14 і 21 вересня театр «Новий балет», створений в 1989 році Аїдою Чернової і Сергієм Старухіним, відкриває ювілейний 25-й сезон світовою прем'єрою - виставою італійського хореографа Франческо Вентрілья «Fortuna vis Lucem» 14 і 21 вересня театр «Новий балет», створений в 1989 році Аїдою Чернової і Сергієм Старухіним, відкриває ювілейний 25-й сезон світовою прем'єрою - виставою італійського хореографа Франческо Вентрілья «Fortuna vis Lucem». Прем'єра відбудеться на сцені «Нової Опери».

У цьому спектаклі об'єднані два відомих твори - «Карміна Бурана» Карла Орфа і «Болеро» Моріса Равеля. Перший акт «Fortuna» починається музикою Карла Орфа.

Вперше на світовій музичній сцені хореографічний сюжет спектаклю заснований на повній версії поетичної збірки «Карміна Бурана», що надихнув Карла Орфа на створення кантати. Другий акт «Lucem» - ода на музику Моріса Равеля (вона оповідає про силу людини в боротьбі з мінливістю Долі).

У проекті беруть участь солісти Большого Театру Анна Антонічева і Андрій Меркур'єв.