Театр Бориса Ейфмана з виставою «Анна Кареніна» в Нью-Йорку

27 березня 2018 у 1:22 PM 405

У Лінкольн-центрі в рік 20-річчя своїх перших гастролей в Нью-Йорку дебютує Театр Бориса Ейфмана!

6, 7 і 8 квітня Санкт-Петербурзький державний академічний театр балету Бориса Ейфмана гастролюватиме в Нью-Йорку. Колектив, який відсвяткував у лютому 40-річчя, вперше в своїй історії виступить в знаменитому Лінкольн-центрі. В афіші - спектакль «Анна Кареніна», який займає ключове місце в створюваному Театром хореографічному репертуарі.

В ході гастролей відбудуться чотири покази балету за романом Л. М. Толстого (7 квітня постановка буде представлена ​​двічі). Вистави пройдуть у супроводі оркестру Нью-Йорк Сіті балету. Місце за пультом займе диригент Заслуженого колективу Росії академічного симфонічного оркестру Санкт-Петербурзької філармонії ім. Д. Д. Шостаковича, народний артист Росії Микола Алексєєв.

Лінкольн-центр є одним з найбільших світових культурних комплексів. До його складу входять 30 різноманітних майданчиків. Тут базуються Метрополітен-опера, Нью-Йоркський філармонічний оркестр та інші всесвітньо відомі культурні установи. Петербурзьких танцівників прийме Театр Девіда Коха - домашня сцена трупи Нью-Йорк Сіті балет.

Перший візит колективу в Нью-Йорк відбувся рівно 20 років тому - в квітні 1998 року. «Балетний світ, що знаходиться в пошуку головного хореографа, може припинити пошук. Він знайдений, і це - Борис Ейфман », - писала тоді The New York Times. За минулі десятиліття Театр приїжджав до найбільшого міста США 12 раз і з тріумфом представив в ньому 16 прем'єр (серед яких - «Анна Кареніна», виконувана в 2005 і 2007 роках).

Останнє на поточний момент виступ трупи Нью-Йорку датована червнем 2017 року. Програму минулих гастролей склали нова хореографічну версію вистави «Червона Жизель» і балет «Чайковський. PRO et CONTRA », захопитися місцевих поціновувачів танцю і критиків. Організатором всіх нью-йоркських сезонів Театру, включаючи майбутній, стала компанія Ardani Artists - постійний партнер колективу в Північній Америці.

За підтримки Р. А. Абрамовича

Інформація про виставу:

Поставлений в 2005 році на музику П. І. Чайковського, балет «Анна Кареніна» є одним з найбільш затребуваних назв в репертуарі Театру. Протягом вже 13 років спектакль з незмінним успіхом демонструється на кращих сценах Росії, Америки, Австралії, Великобританії, Німеччини, Голландії, Іспанії, Франції, Китаю та багатьох інших країн.

У своїй роботі Борис Ейфман зосереджується на любовному трикутнику «Анна - Вронський - Каренін» і створює блискучий зразок сценічного психоаналізу, являючи трагічні хроніки страшного внутрішнього переродження жінки, одержимою «основним інстинктом». Спектакль відзначений престижними театральними преміями.

«У романі« Анна Кареніна »є не тільки занурення в психологічний світ героїні, а й справжнє псіхоеротіческое осмислення її особистості. Для мене Анна була перевертнем, бо в ній жило двоє людей: зовні - світська дама, яка була відома Кареніну, синові, оточуючим. Інша - жінка, занурена в світ пристрастей », - каже хореограф.

Спектакль був високо оцінений провідними балетними критиками. Так, Льюїс Сігал з Los Angeles Times відзначає: «Анна Кареніна» Ейфмана, «як ніхто інший балет, продемонструвала його творчу зухвалість, а також знову підтвердила, що ейфмановскій театр - це блискуча суміш чуттєвості, сили і відточеною російської техніки».

З такою оцінкою солідарна Лаура Томпсон, оглядач британського видання The Daily Telegraph, яка підкреслює, що спектакль петербурзького хореографа «змушує вас аплодувати палкої згуртованості трупи Ейфмана і йому самому за його талант створювати яскраве театральне видовище».

Квитки на 14:00 7 квітня
Квитки на 19:00 7 квітня