Саратовський театр опери і балету достроково завершує сезон

Запланований на сьогодні в Саратовському театрі опери та балету "Великий вальс" Йоганна Штрауса не відбудуться у зв'язку з закриттям будівлі театру.

Як повідомляє адміністрація установи, в зв'язку з необхідністю проведення проектно-вишукувальних робіт з обстеження несучих конструкцій будівлі театру, а також для забезпечення безпеки глядачів на час проведення робіт з 10 червня обмежується доступ в глядацьку частину театру. Вистави поки проводитися не будуть.

"Адміністрація театру приносить свої вибачення за можливі незручності. Спасибі! Повернення куплених квитків можна здати з 10 червня в касі театру. Повернення електронних квитків проводиться відповідно до правил сайту kassy.ru", - йдеться в повідомленні.

За інформацією прес-служби театру, в найближчі дні почнуться розкривні роботи, які буде проводити спеціалізована проектна організація. Дані заходи дозволять вивчити і визначити стан фундаменту. Роботи триватимуть приблизно 2-3 тижні, за їх підсумками проектувальники проведуть аналіз ґрунтів і зроблять висновок про можливість експлуатації будівлі театру.

Оперна та балетна трупи допрацюють театральний сезон на виїзних майданчиках в муніципальних районах області. На початку липня творчі цеху театру відправляться в чергову відпустку. Після відпустки в серпні-вересні буде прийнято остаточне рішення про проведення реконструкції будівлі театру. У разі початку ремонтних робіт репертуарні вистави театру йтимуть на інших сценічних майданчиках Саратова. Розглядається питання про проведення гастролей театру в містах та районних центрах області, а також в Волгограді, Ульяновську, Пензі.

• 14 червня

Саратовців запрошують на Великий вальс Йоганна Штрауса
    Саратовців запрошують на "Великий вальс" Йоганна Штрауса

Сьогодні ввечері в Саратовському театрі опери та балету можна подивитися балет "Великий вальс" Йоганна Штрауса. У ТЮГу імені Ю. П. Кисельова о 10.30 на Великій сцені "Останній папа" за п'єсою Михайла Вальчака. О 18.00 спектакль "Одного разу в Лондоні" по Чарлзу Діккенсу. Театр ляльок "Теремок" запрошує на дитячий спектакль "38 папуг & qu