Саранськ чекає місяць танцю

Справжній танцювальний марафон очікує Саранську публіку в листопаді. І відбудеться він на сцені Музичного театру імені І.М. Яушева. У листопадовій афіші театру гастролі таких відомих танцювальних колективів, як Театр танцю «Фламенко» з Іспанії (1 листопада), балет Алли Духової «Тодес» з ювілейною програмою (6 листопада), Державний академічний ансамбль танцю «Кабардинка» (11 листопада), Санкт -Петербургскій театр танцю «Шоу під дощем IV» з новою програмою (14 листопада), Марійський державний театр опери і балету ім. Е. Сапаева (24 листопада). Балетна трупа нашого музичного театру в останній місяць осені покаже свої балети «Кармен», «Grand Pas» (Гран па), «Петя і Вовк» і «Коник-Горбоконик».
Для тих, хто більше любить вокальне мистецтво, театр теж приготував подарунок. 15 листопада відбудеться вечір спогадів «Незабутні голосу», присвячений творчості народної артистки Мордовії, народної артистки РФСРР Раїси Беспалової і народного артиста Мордовії, заслуженого артиста РФСРР Дмитра Єремєєва, - зірок мордовської опери минулого століття. Автор ідеї та постановник вечора - Олександр Челишев, вхід на вечір безкоштовний.
24 листопада в рамках федеральної програми «Великі гастролі» марійський балет побалує Саранська театралів «Есмеральда» Цезаря Пуні. До слова, участь марійського театру опери і балету в «Великих гастролях» вражаюче. Крім Саранська їх побачать і почують в Вятський Полянах, Новочебоксарске, Нижньому Новгороді і Сарові. Наш музичний театр в рамках Міжрегіональної програми «Великих гастролей» 6 грудня відповість театральної публіці Йошкар-Оли оперою «Мадам Батерфляй» і казкою «Олена Премудра».
В даний час Музичний театр імені І.М. Яушева готує прем'єру музичної вистави. Режисер Едуард Храмов ставить «Труффальдіно з Бергамо» за п'єсою Карло Гольдоні «Слуга двох панів» на музику Олександра Колкера. Прем'єра намічена на грудень.
Артистів Яушевского театру городяни почують і в «Ніч мистецтв». 4 листопада Олександр Лобурь, Наталя Макарова, Катерина Турнаева, Наталя Захарченко і Джені Окропідзе порадують шанувальників концертною програмою, яка прозвучить в стінах музею Ерьзі.