Самарський академічний театр опери та балету

Адреса: 443010, м Самара, площа Куйбишева, будинок 1 Адреса: 443010, м Самара, площа Куйбишева, будинок 1. Тел. / Факс: 332 25 09 (каса, працює щодня з 10 до 19 годин) 333 48 11 (головний адміністратор) Офіційний сайт: http://www.opera-samara.net E-mail: [email protected] Проїзд: трамваями 1, 3, 5, 15, 16, 20, 20к, 22 маршрутів автобусами 24, 25, 34 маршрутів маршрутними таксі 24, 34, 92, 94, 207, 226 , 232, 240, 297 маршрутів Самарський академічний театр опери та балету знаходиться на центральній площі нашого міста - площі Куйбишева.

Монументальне сірий будинок театру є яскравим прикладом архітектури 30-х років і створює з площею Куйбишева єдиний комплекс. Масштабність споруди, та й розміри самої площі мало кого залишать байдужим. Тетра опери і балети - одна з головних визначних пам'яток нашого місто а. Це люди знають місце, куди ведуть гостей міста в рамках ознайомлювальних екскурсій. Самарський академічний театр опери і балету - один з найбільших російських музичних театрів. Відкриття театру відбулося 1 червня 1931 оперою Мусоргського «Борис Годунов». З моменту відкриття Самарського театру опери і балету на його сцені сяяли багато знамениті артисти нашої країни, музиканти і танцюристи зі світовими іменами. У 2006 році почалася серйозна реконструкція театру опери і балету. У 2010 році роботи були закінчені, і театр почав свій ювілейний театральний сезон не тільки з оновленими інтер'єрами, а й новим репертуаром.

Театр опери та балету: репертуар
Останнім часом театр опери і балети в Самарі активно співпрацює з відомими майстрами московських та інших театрів Росії, шукає нові форми взаємодії з глядачем. Результати найпозитивніші: багато вистав у Самарі з останніх викликали справжній резонанс серед глядачів: «Моцарт і Сальєрі» Римського-Корсакова, «Мавра» Стравінського, «Служниця-пані» Перголезі, «Євгеній Онєгін» Чайковського, «Ріголетто» Верді, «Мадам Баттерфляй »Пуччіні, хореографічна кантата« Весілля »Стравінського, балет Гертеля« Марна пересторога ». Але ж зворотний зв'язок, емоції глядача, його захопленість - це головні показники успішної роботи театру, свідоцтво правильно обраного шляху розвитку. По закінченню реконструкції постановки театру знайшли нове барвистість і об'ємність. З'явилися технічні можливості сцени дозволили створювати спектаклі на рівні кращих театральних сцен світу. Яскрава сторінка в житті театру - фестивалі.

Театр опери та балету: дитячі спектаклі
Багато уваги приділяється постановок музичних вистав для дітей. В даний час в репертуарі театру - вісім вистав, від всіма улюблених «Бременських музикантів» до чарівної дитячої оперети «Котячий будинок». Серед них захоплюючий балет «Білосніжка і сім гномів», мюзикл «Карлсон, який живе на даху», казка «Ну, вовк, молодець!», І дитяча класика? «Золотий ключик», «Дінь-дон, я - ваша мама!», «Летючий корабель». Всі спектаклі користуються величезним успіхом у дитячої аудиторії та батьків. Дитячі спектаклі, як правило, проходять у вихідний день в першій його половині, а значить у всіх батьків є прекрасна можливість сходити зі своєю дитиною в театр, відпочити душею після метушливих трудових буднів. Якщо Ваша дитина із задоволенням ходить в театр, є сенс придбати абонемент на дитячі постановки театру опери і балету. У цьому випадку ціна квитків нижче, не потрібно щоразу турбуватися про наявність квитків на улюблені місця в залі.

Схема театру опери та балету

», І дитяча класика?