Сайт міста Реутов - Московський обласний театр «Русский балет» виступить в Реутова

Московський обласний державний театр «Русский балет» святкує 30-річчя. В рамках ювілейних гастролей заплановані виїзні виступи театру в Реутова, Балашисі, Дмитрові, Рошалі.

Театральний сезон в театрі відкрився в кінці серпня, а «Русский балет» вже провів великі класичні вистави в Протвино (27 серпня «Лебедине озеро»), Красногорську (30 серпня «Спляча Красуня», Воскресенську (2 вересня «Казковий світ балету»). З 20 вересня починається вистава серії класичних спектаклів на великій сцені Губернського театру.

Одночасно театр бере участь в російських і міжнародних фестивалях. Так, 17 серпня солісти театру взяли участь у фестивалі балету в Чилі, де мали величезний успіх і були запрошені мером міста Темуко взяти участь в такому ж балетному фестивалі в квітні 2018 року.

В рамках фестивалю «Сяйво Росії» 28 вересня на сцені Іркутського академічного драматичного театру імені Охлопкова «Русский балет» представить балет П.І. Чайковського «Лебедине озеро».

Міністерство культури Московської області

Московський обласний державний театр «Русский балет» святкує 30-річчя